Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-22

 PARKER-TAKAM: OSTATNIE GODZINY NEGOCJACJI

Już dziesięć dni temu Joseph Parker (18-0, 16 KO) potwierdził na jednym z portali społecznościowych, że 21 maja skrzyżuje rękawice z Carlosem Takamem (33-2-1, 25 KO) w ostatecznym eliminatorze do tronu federacji IBF wagi ciężkiej. Nie wszystko jest jednak tak proste i przejrzyste. Sprawa nadal jest negocjowana.

JACKIEWICZ: JESTEM CIEKAW, JAK RYWAL PORADZI SOBIE PSYCHICZNIE

Wielkimi krokami zbliża największa impreza bokserska tej wiosny w Polsce. Mowa oczywiście o gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia w Krakowie. Przed nami sześć emocjonujących pojedynków, a jednym z nich będzie rewanż Michała Syrowatki (13-1, 4 KO) z byłym mistrzem Europy wagi półśredniej, Rafałem Jackiewiczem (48-14-2, 22 KO).5 NAJLEPSZYCH WALK TOMASZA ADAMKA W WADZE CIĘŻKIEJ

Już tylko 11 dni dzieli nas od gali Polsat Boxing Night w Krakowie. W walce wieczoru niebezpieczny Eric Molina (24-3, 18 KO) sprawdzi, czy 39-letni Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) ma jeszcze szanse rywalizować na najwyższym poziomie. Zmotywowany "Góral" wciąż liczy na drugi pojedynek o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, ale może o nim zapomnieć, jeżeli nie będzie w stanie odprawić "Drummer Boya" z Raymondville.

LUCAS BROWNE: NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ

Światowa agencja The Voluntary Anti-Doping Association - w skrócie VADA, nie potwierdziła jeszcze doniesień sławnego Dana Rafaela, który kilka godzin wcześniej poinformował o pozytywnym wyniku badania antydopingowego w przypadku Lucasa Browne'a (24-0, 21 KO).