KHANELO: NA ROZPISCE LEMIEUX vs TAPIA!

Zaplanowana na 7 maja gala "Khanelo" zapowiada się wybornie. I nie chodzi tylko o walkę wieczoru Amira Khana (31-3, 19 KO) z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO). Dziś do rozpiski dodano inne bardzo ciekawe starcie w wadze średniej. Naprzeciw siebie staną Glen Tapia (23-2, 15 KO) i David Lemieux (34-3, 31 KO).

Słynący z nokautującego uderzenia Kanadyjczyk miał wrócić w minioną sobotę, ale nie wyrobił się z kilogramami. Były mistrz świata dostał więc osiem tygodni na dalszą pracę i w nowej hali T-Mobile Arena w Las Vegas skrzyżuje rękawice na dystansie dziesięciu rund z również wracającym po porażce Tapią. Ich konfrontację w swoim przekazie PPV pokaże stacja HBO.

- Jego kariera i osiągnięcia są większe niż moje, tak więc nie mogę powiedzieć o nim nic złego. To twardziel z ekscytującym stylem walki, szykują się więc fajerwerki - powiedział zmotywowany Tapia.

- Niektórzy skreślili mnie po ostatniej porażce, sądząc zapewne, że nie potrafię utrzymać mocnego uderzenia. Ale to nieprawda. W rzeczywistości zabijało mnie to nieustanne trzymanie wagi. W ostatnie trzy dni zbijałem jeszcze sześć kilogramów, byłem wyczerpany - tłumaczy się Tapia, który na pewno faworytem starcia z Lemieux nie będzie. Problem Kanadyjczyka polega jednak na tym, że on do wagi średniej musi zbijać równie dużo, co Tapia wcześniej do junior średniej. Powinno więc być ciekawie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.