Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-13

 FURY: PARKER ZMIAŻDŻY TAKAMA

Wiadomo już, że Carlos Takam (33-2-1, 25 KO) będzie kolejnym rywalem Josepha Parkera (18-0, 16 KO), jednego z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia w wadze ciężkiej. Jej król, Tyson Fury (25-0, 18 KO), nie ma wątpliwości, kto wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji.


MECZ BOKSERSKI POLSKA-UKRAINA W POZNANIU

20 marca galerii Green Point przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu odbędzie się Międzypaństwowy Mecz Bokserski Juniorów Polska-Ukraina. W trakcie zawodów przewidziano 10 walk amatorskich mężczyzn oraz 5 walk kobiet, wszystkie w przedziale wiekowym 16-21 lat. Początek walk o godz. 12.MASTERNAK ZADOWOLONY ZE SPARINGÓW

"Etap sparingów w Łomnicy zakończony, od jutra kontynuujemy przygotowania w Warszawie" - pisze na jednym z portali społecznościowych Mateusz Masternak (36-4, 26 KO), który podczas krótkiego zgrupowania w Osadzie Śnieżka współpracował z trzema innymi uczestnikami gali Polsat Boxing Night, czyli Marcinem Rekowskim (17-2, 14 KO), Michałem Cieślakiem (11-0, 7 KO) oraz Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO).


BUTOWICZ: PROPONOWALIŚMY WALKĘ GRAFKI Z MISZKINIEM

Po piątkowej gali w Rudzie Śląskiej porozmawialiśmy z Irosławem Butowiczem, promotorem tej imprezy. Przyznał on między innymi, że wcześniej proponował telewizji walkę Bartłomieja Grafki (17-20-2, 8 KO) z Maciejem Miszkiniem (19-3, 5 KO). O tym, ale również minionej gali i najbliższej przyszłości grupy Silesia Boxing, w rozmowie z BOKSER.ORG.


BROWNE: MOIM KOLEJNYM RYWALEM BĘDZIE OQUENDO

Regularny mistrz WBA w wadze ciężkiej Lucas Browne (24-0, 21 KO) potwierdził, że jego następnym przeciwnikiem będzie Fres Oquendo (37-8, 24 KO). Walka będzie częścią ustanowionego przed kilkoma tygodniami turnieju, który ma zredukować do jednego liczbę czempionów tej federacji w królewskiej kategorii.


VII LANDOWSKI BOXING NIGHT

Kolejna wieczorna odsłona pięściarskich pojedynków pod banderą Łukasza Landowskiego. Poprzednie starcia zgromadziły komplet kibiców na trybunach. Zapowiedź VII Landowski Boxing Night pod hasłem 'Zostań Olimpijczykiem' - już w najbliższą sobotę. Informacje w rozwinięciu.


ŁAPIN: CUNNINGHAM TRUDNIEJSZYM RYWALEM NIŻ HUCK

Walka z Marco Huckiem (39-3-1, 27 KO), w której znalazł się na skraju nokautu, a po jej zakończeniu musiał przejść operację, kosztowała Krzysztofa Głowackiego (25-0, 16 KO) wiele zdrowa. Mimo wszystko Niemiec nie stanowił aż tak dużego wyzwania, jakim jest kolejny rywal Polaka, przekonuje trener Fiodor Łapin.