PACQUIAO WYLĄDOWAŁ W LOS ANGELES. 'POSZUKA NOKAUTU'

Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) przyleciał w sobotę do Las Angeles, gdzie dokończy przygotowania do walki z Timothym Bradleyem (33-1-1, 13 KO), która 9 kwietnia odbędzie się w Las Vegas.

Występ w MGM Grand ma być dla pragnącego poświęcić się polityce "Pacmana" ostatnim w karierze. Po wylądowaniu na amerykańskiej ziemi Filipińczyk zapewnił: - Będzie dużo akcji, odpowiem na wszystkie pytania kibiców.

Więcej do powiedzenia tradycyjnie miał trener 37-latka Freddie Roach. - Potrzebował trochę czasu, żeby złapać formę - przyznał, komentując obóz przygotawczy na Filipinach. - Z każdym dniem jest jednak coraz lepszy. Dzisiaj sparowaliśmy 10 rund, to był dobry dzień, byłem zadowolony z rezultatów. W niedzielę odpoczynek, a w poniedziałek wracamy do treningów - dodał.

Szkoleniowiec chciałby, aby jego podopieczny postawił kropkę nad i, tj. definitywnie rozstrzygnął rywalizację z Bradleyem. - Myślę, że Manny poszuka nokautu - stwierdził.

Pacquiao i Bradley walczyli już ze sobą dwukrotnie. Obaj mają po jednym zwycięstwie, choć decyzja o przyznaniu Amerykaninowi wygranej w pierwszej walce do dzisiaj budzi duże kontrowersje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 13-03-2016 10:54:13 
MANNY PACQUIAO DZIŚ POJAWI SIĘ W LOS ANGELES

PACQUIAO WYLĄDOWAŁ W LOS ANGELES. 'POSZUKA NOKAUTU'

Czekam na newsa, że Pacquiao już zmierza do hotelu, a potem oczywiście, że już dojechał do hotelu i do jakiego, bo to niezmiernie ciekawe.
Redakcjo, bez przesady, proszę.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 13-03-2016 10:55:36 
Mam wrażenie, że tym razem Bradley wygra i to zasłużenie. Lata lecą, Pacquiao już dawno past prime, a i zapał do tego sportu raczej też stracił.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 13-03-2016 10:56:11 
Pacquiao wylądował w Los Angeles. Poszuka nokautu.

Ciekawe czy właśnie w tym mieście się skubaniec ukrywa. Czy detektyw Pac rozwiąże zagadkę, o tym już w następnym odcinku przygód detektywa Paca.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 13-03-2016 11:13:48 
BrunonTrocki

xD hahaha
 Autor komentarza: arpxp
Data: 13-03-2016 12:12:15 
Brunon

"Więcej do powiedzenia tradycyjnie miał trener 37-latka Freddie Roach. - Potrzebował trochę czasu, żeby złapać formę"

Skoro formę w końcu złapał, to na pewno znalezienie nokautu jest kwestią czasu. Pytanie tylko czy zdąży przed pojedynkiem..
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 13-03-2016 12:26:46 
Na punkty wygra. W nokaut nie wierzę. Bradley pewnie będzie śliski jak w pierwszej walce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.