PROWODNIKOW: W KOŃCU MAM ZA SOBĄ KOGOŚ, KTO WE MNIE WIERZY

Dla niektórych ruch Rusłana Prowodnikowa (25-4, 18 KO) z przenosinami z HBO na Showtime to niespodzianka. Były mistrz świata nie krył jednak ostatnio swojego niezadowolenia, więc propozycja konkurencyjnej stacji przyszła w najlepszym momencie.

Już wcześniej informowaliśmy Was o tym, że 11 czerwca w Veronie rywalem Rosjanina będzie groźny John Molina Jr (28-6, 23 KO). A co potem?

- Wierzymy, że to dla nas doskonały ruch. Przed nami otwiera się możliwość toczenia wybornych walk, a przecież HBO nie mogło zaoferować Rusłanowi niczego ciekawego. Nic nie było na stole, natomiast w przypadku Showtime w grę wchodzą potyczki z takimi zawodnikami jak Adrien Broner, Danny Garcia, Lamont Peterson, a nawet Floyd Mayweather Jr - powiedział Artie Pelullo, promotor byłego mistrza świata kategorii junior półśredniej.

- Cieszę się, że będę miał w końcu za sobą kogoś, kto będzie we mnie wierzył i doceniał moje poczynania w ringu. Ja zaś nadal będę dawać z siebie sto procent w każdym występie, zresztą zawsze tak robiłem. Stacja Showtime zrobiła dobry krok, potraktowali mnie jak prawdziwego wojownika, a nie jak jakiegoś zwykłego rywala. Ze swojej strony mogę zapewnić, że nie zawiodę ich i swoich kibiców - stwierdził bez ogródek sam Prowodnikow.

- W zeszłym roku po walce z Matthysse nie dostaliśmy żadnej daty w Ameryce, a przecież to była jedna z najlepszych i najchętniej oglądanych walk - wtrącił jeszcze Wadim Korniłow, menadżer "Syberyjskiego Rocky'ego".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RSC2
Data: 12-03-2016 06:55:04 
Prowodnikow czyli "ruski czołg" bez hamulców w dalszej perspektywie może stracić zdrowie.

Dlatego musi szybko i dużo zarabiać.

Jest widowiskowy , zawsze z porozbijaną gębą i dlatego zrobi karierę na "tiwi"
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 12-03-2016 08:00:12 
UP On sam stwerdził niedawno, że nie zostało mu dużo do zrobienia w boksie. Moim zdaniem jego kariera to teraz powoli równia pochyła...
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 12-03-2016 08:24:05 
HBO nigdy nie szanuje swoich zawodników, nie ma w tym nic nowego. Szczerze nie wiem, dlaczego wszyscy tak liżą dupę tej stacji dziękuąc za wszystko, jakby było za co. HBO im pomaga gdy się to opłaca, a gdy przestaje opłacać zaczyna traktować zawodnika jak gówno.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 12-03-2016 08:37:05 
Barkley każda stacja tak traktuje bokserów zawodowych bo to tylko produkt, który ma dać im zarobić.
Prowodnikov zbiera na morde jak Wolak , ale jest bokserem oczywiście o 2 lewele lepszym. Rios Bam Bam tak samo zbiera na morde.. Może pójdzie kategorie wyżej i zawalczy własnie z Riosem ,,albo z Alvarado tylko nie wiem z kim Rios ma kontrakt z jaką stacją,, ale to by była rzeznia Rios-Provodnikov..
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 12-03-2016 08:38:19 
słyszeliście że Drozd-Makabu znów odwołane?... Drozdzik znów kontuzjowany...
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-03-2016 10:36:02 
Alva.r.a.do t.o .wra.k., .r.io.s .n.iewiel .lepz, .to co p.o..k..a.z..al. ..w .ostatniej walc bylo przykre do ogladania. .Ruski .Tyson niel juz zarobi, zdrowie straci, on juz jest porozbijany a takie wymiany jak z Matthysse czy Bradleyem zdowia mu nie dadadza. Jest widowiskowy, moze raczej byl ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Ma kilka ciekawych pojedynkow przed soba, z Garcia bylo by bardzo ciekawie tylko pytanie, ile mu jeszce zdrowia zostalo?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.