PROWODNIKOW ZAMIENIA HBO NA SHOWTIME! NA POCZĄTEK MOLINA JR

Walki Rusłana Prowodnikowa (25-4, 18 KO) cieszą się sporym zainteresowaniem. Rosjanin pragnie odzyskać tytuł mistrza świata kategorii junior półśredniej, lecz póki co spotka się z innym "zakapiorem", słynącym z mocnego uderzenia i groźnym do końca Johnem Moliną Jr (28-6, 23 KO).

Pojedynek będzie transmitowany przez stację Showtime i odbędzie się 11 czerwca w hali Turning Stone Resort Casino w Veronie. Co ciekawe został zakontraktowany na dystans dwunastu rund.

Przejście Prowodnikowa ze stacji HBO do Showtime sprawia, że niemal na pewno nie dojdzie do jego wyczekiwanego starcia z Terence'em Crawfordem (28-0, 20 KO), a o takim pojedynku mówiło się od jakiegoś czasu.

- Jesteśmy podekscytowani debiutem Rusłana na naszej antenie. Ponad rok staraliśmy się o ten transfer. Ci dwaj faceci w przeszłości uczestniczyli w walkach roku, dlatego jestem przekonany, że razem stworzą doskonałe widowisko. Tym bardziej, że dla jednego i drugiego to swego rodzaju potyczka o być albo nie być. Żaden z nich nie może sobie pozwolić na porażkę - powiedział Stephen Espinoza, szef sportu w stacji Showtime.

- Prowodnikow to niezwykle atrakcyjny pięściarz, który może skutecznie rywalizować zarówno w limicie 140, jak i 147 funtów. A nie jest przecież żadną tajemnicą, że właśnie w tych dwóch kategoriach współpracujemy z wieloma doskonałymi zawodnikami. Szykują się więc świetne walki - zaciera ręce Espinoza.

To jeszcze niepotwierdzona informacja, ale wygląda na to, że pojedynek Prowodnikowa z Moliną poprzedzi konfrontacja w wadze junior średniej pomiędzy Demetriusem Andrade (22-0, 15 KO) a Charlesem Hatleyem (26-1-1, 18 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 12-03-2016 10:35:35 
I bardzo dobrze. W Showtime będzie mu o wiele lepiej.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-03-2016 10:47:57 
Ale kaszana z tym SHO Provo..

Walka z Moliną jr. to będzie ostra napieprzanka. Nie wykluczam obustronnych dech. Myślę że Rusłan złamie Johna..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.