GRAFKA Z PASEM INTERKONTYNENTALNYM WBF - TERAZ JUŻ WALKA O TYTUŁ

W walce wieczoru gali w Rudzie Śląskiej boksujący w kategorii super średniej Bartłomiej Grafka (17-20-2, 8 KO) bez najmniejszych problemów odprawił słabiutkiego Adama Meznera (4-7). A potem... przeprosił kibiców.

Jeszcze przed tym startem pięściarz stajni Silesia Boxing miał obiecany pojedynek o tytuł mistrza świata federacji WBF. Warunek był jeden, dziś musiał wygrać i zagarnąć interkontynentalny pas tej samej organizacji. Zadanie miał wyjątkowo łatwe. Ciosami na korpus trzykrotnie doprowadził Węgra do liczenia. Za każdym razem kręcił z zażenowaniem głową, bo nie zdążył tak naprawdę mocno uderzyć, a rywal już klęczał.

- Miał być inny rywal, ale niestety trzy dni temu nastąpiła niespodziewana zmiana przeciwnika. Pozostaje mi tylko przeprosić, że oglądaliście tak słabą walkę - powiedział po wszystkim Grafka. Teraz jednak zadanie będzie miał już zdecydowanie trudniejsze...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojtek
Data: 11-03-2016 23:38:44 
Spoko typ i bokser z tego Grafki, nie kalkuluje, daje dobre dla oka walki. Życzę mu zdobycia tego pasa i kolejnych efektownych pojedynków.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 12-03-2016 09:14:14 
Tytuł WBF to żaden tytuł. Ściema dla laików.
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 12-03-2016 09:40:34 
UP

Są, owszem, lepsze federacje ale jest milion gorszych. Zdobycie tytułu WBF w warunkach finansowych Grafki i konkurencji która promuje bydło na odstrzał (Knockout Promo.) i tak świetnie się składa, że Grafka, w mojej opinii rewelacyjny pięściarz w stosunku do zaplecza jakie posiada, będzie miał okazję zawalczyc o ten tytuł.

On i Rusiewicz z dobrym promotorem i kasą na stole to była by rewelacja, ale czas mija no i sa ci hodowcy z KnockOut Gym...
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 12-03-2016 14:58:01 
BrunonTrocki
Te bydło to mistrz świta diablo, mistrz świata Głowacki, mistrz europy Jackiewicz?
Wziąłeś pod uwagę że Wasyl vs reszta świata w historii jest remis 2-2 ????

Rozumiem że można nie lubić Wasyla bo ma kase i głowę na karku ale co trzeba oddać to trzeba.
Cały boks w historii wyhodował 1-2 mistrzów świata! A Wasyl drugich dwóch.
To Jego wina że nie ma z czego wybrać. I że dobry bokser trafia się jeden na 1000. Promuje takich jak ma i tyle. Wasyl jest od promowania nie wygra walk za chłopaków.
A tacy goście jak Jackiewicz, Bienias!!!, Janik, Zegan wstydu nie przynosili. Nie wiem czemu aż tak boli cię zad.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 12-03-2016 15:02:38 
Nie czje takich wpisów. Niemcy którzy władowali w boks z 1000 razy tyle co Polska nie mają żadnego mistrza świata a cały boks ciągną u nich pasy WBA regular. No i oczywiście naturalizowani gracze + kliczki. Więc jak można narzekać na nasze podwórko.
Żeby w Polsce był boks musi być telewizja która w to zainwestuje a u nas nie ma nikogo takiego! Bo chyba nikt normalny nie stwierdzi że walki super gal Gołota Adamek, gołota Saleta, Saleta Adamek to podejście do sportu na poważnie?
 Autor komentarza: BrunonTrocki
Data: 12-03-2016 16:51:08 
Kapitan

Nikt ci nie każe czaić wpisów i rozumieć ich sensu, jeżeli nie rozumiesz, twoja sprawa.
Nie boli mnie zad, w tym zdaniu o moim tyłku zero merytoryki tylko emocje.
Piszę wyraźnie na przykładzie dwóch gości tzn. Grafki i Rusiewicza, że ich kariery poszły w złym kierunku i gdyby natrafili na dobre prowadzenie w dobrym czasie to znacznie więcej by z tego wyszło. O Wasylu mam zdanie dobre pod kątem marketingu i talentu promotorskiego, piszę że ma "hodowlę" bo tak jest cały Wojak boxing Night to w stosunku do poziomu światowego jednak cyrk a to że znajdą się w takim przerobie rodzynki faktycznie dobre to kwestia statystyki. Jezeli siedzisz w boksie, odwiedzasz kluby i trenujesz to na pewno spotkałeś nie jeden talent, który nigdy nie wypłynie bo miejsca już są zajęte lub oni nie będą w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Normalnie, życiowe drogi, które głośno komentuję.
Więc historie o bólu dupy zachowaj dla gównierstwa które pluje jadem. Pozdrawiam.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 12-03-2016 19:22:47 
Grafka wbrew pozorom jest solidnym zawodnikiem daleko mu do czołówki ale ze średniakami wygrywa , nawet na wyjazdach gdzie gospodarz jest przed własną publicznością potrafi wygrać na punkty;]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.