Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-09

 


FOTORELACJA: SYROWATKA PRZYGOTOWUJE SIĘ Z POSTOŁEM NA JACKIEWICZA

Michał Syrowatka (13-1, 4 KO) dzięki znajomościom Andrzeja Liczika ma okazję sparować obecnie z samym Wiktorem Postołem (28-0, 12 KO), mistrzem świata organizacji WBC. Na Ukrainie nie brakuje też innych wartościowych sparingpartnerów, którzy mają przygotować odpowiednio Michała do rewanżu z Rafałem Jackiewiczem (48-14-2, 22 KO), z którym przegrał nieoczekiwanie w połowie października. Do drugiej walki dojdzie 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night.LEMIEUX: CANELO NIE JEST BOKSEREM WAGI ŚREDNIEJ

David Lemieux (34-3, 31 KO) wróci na ring w tę sobotę na gali w Montrealu, a jego rywalem będzie James De La Rosa (23-3, 13 KO). Kanadyjczyk będzie chciał odbudować swoją pozycję po porażce w unifikacyjnym pojedynku z Giennadijem Gołowkinem w październiku ubiegłego roku. Tymczasem wypowiedział się o planach na przyszłość i o potencjalnej walce z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO).
KHANELO: MATTHYSSE WYPADA, TRWAJĄ ROZMOWY CO DO STARTU ORTIZA

Oscar De La Hoya organizując starcie Amira Khana (31-3, 19 KO) z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO) chciał również zadbać o jak najlepszą rozpiskę gali "Khanelo" 7 maja w Las Vegas. Jednym z pierwszych pomysłów było zestawienie z kimś mocnym Lucasa Martina Matthysse (37-4, 34 KO), ale dziś już wiadomo, że argentyńska maszyna od nokautów nie wystąpi tego wieczoru.
KURS SĘDZIOWSKI BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Dziś wystartował Turniej w Halle z naszą reprezentacją, a jutro afrykańskie kwalifikacje do IO w Rio De Janeiro w ringu poprowadzi sędzia klasy międzynarodowej Maciej Dziurgot. Kandydaci, którzy chcą uczestniczyć w takich wydarzeniach najbliżej jak to możliwe, bo w samym ringu jako Ci sprawiedliwi, mają szansę na wzięcie udziału w kursie sędziowskim - tym razem we Wrocławiu.WIDEO: RUNOWSKI vs SIKORSKI

Podczas niedawnej gali w Radomiu boksujący w kategorii super średniej Mariusz Runowski (3-0, 2 KO) pokonał bardzo wysoko na punkty Grzegorza Sikorskiego (2-10), mając go na dystansie czterech rund aż pięć razy na deskach. Dzięki uprzejmości Polsatu możemy Wam teraz zaprezentować ten pojedynek. Zapraszamy.