Archiwum wiadomości z dnia: 2016-03-03

 


DAVID HAYE: NAZWISKO RYWALA W CIĄGU TYGODNIA

Szykujący się do drugiej walki po powrocie David Haye (27-2, 25 KO) kończy rozmowy z potencjalnymi rywalami i chciałby już w przyszłym tygodniu podać nazwisko przeciwnika. Ostatnio coraz aktywniejszy stał się natomiast Shannon Briggs (59-6-1, 52 KO), co sprawia, że wyrasta na jednego z głównych kandydatów do konfrontacji z "Hayemakerem".
WSB: BOKS WRACA DO DĘBICY

Boks w najlepszym wydaniu wraca do Dębicy, dawniej ważnego ośrodka pięściarskiego na mapie kraju. 1 kwietnia odbędzie się tam mecz Rafako Hussars Poland z Argentina Condors w lidze World Series of Boxing.PETER FURY O WYBORZE AGUILERY - INNI ODMAWIALI

Jak już wiecie od dwóch dni, kolejnym rywalem Hughie Fury'ego (18-0, 10 KO) będzie dobrze znany polskiej publiczności Nagy Aguilera (20-9, 14 KO). Peter Fury - ojciec i zarazem trener młodego angielskiego prospekta przyznał, że trudno było znaleźć rywala odpowiedniej klasy dla jego syna.


PROWODNIKOW O CRAWFORDZIE: CHCĘ ODZYSKAĆ SWÓJ TYTUŁ

Rusłan Prowodnikow (25-4, 18 KO) był już kiedyś mistrzem świata federacji WBO kategorii junior półśredniej. Teraz na tronie zasiada Terence Crawford (28-0, 20 KO), a promotor Bob Arum planuje zorganizowanie pojedynku właśnie pomiędzy tymi zawodnikami. "Syberyjski Rocky" marzy o odzyskaniu tytułu, który stracił po bardzo kontrowersyjnym werdykcie w walce z Chrisem Algierim.NORBERT DĄBROWSKI - WALKA Z CIENIEM

Informowaliśmy już Was o planach Norberta Dąbrowskiego (18-4, 7 KO) oraz negocjacjach w sprawie ewentualnej walki z Piotrem Podłuckim. Popularny "Noras" pracuje więc na sali i czeka na potwierdzenie daty kolejnego startu. Poniżej fragment jego treningu i walka z cieniem.