ŁUKASZ RUSIEWICZ: Z KOŁODZIEJEM CHĘTNIE, ALE NIE TERAZ

- Nie wiem o co w ogóle chodzi. Nikt ze mną konkretnie na ten temat nie rozmawiał i czarno to wszystko widzę. Wydaje mi się, że nasza walka, przynajmniej w tym terminie, nie dojdzie do skutku - mówi Łukasz Rusiewicz (21-22, 12 KO) komentując wiadomość o rzekomej potyczce z Pawłem Kołodziejem (33-1, 18 KO). Dziś rozeszła się informacja o ich spotkaniu 4 marca w Sosnowcu.

- Nic w sprawie piątkowego występu nie zostało uzgodnione. Czarno to widzę i nie wydaję mi się, żebym zaboksował tego wieczoru. Składa się na to kilka rzeczy. Jedną z nich jest planowany na 11 marca występ w Wielkiej Brytanii. Tam są takie przepisy, że zawodnik nie może walczyć w tak krótkim odstępie czasu. Dodatkowo nikt nie zapytał mnie oficjalnie o spotkanie z Pawłem, żadnych konkretów, nic - kontynuował "Rusek".

- Jestem w dobrej formie, zresztą zawsze jestem. Mam za sobą na przykład trzytygodniowe sparingi z Krzysztofem Włodarczykiem. Zrobiliśmy wspólnie aż siedem konkretnych treningów. Z miłą chęcią zmierzę się z Pawłem, ale w innym terminie, ponieważ teraz skupiam się na zagranicznym starcie - zakończył Rusiewicz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 29-02-2016 13:48:56 
No i mleko się rozlało...
 Autor komentarza: Prospect25
Data: 29-02-2016 14:00:29 
Brak szacunku do Lukasza... a dawajcie napiszemy o Rusiewiczu jako rywalu kolodzieja on na bank sie zgodzi bo nie ma co robic w zyciu.. no i zdziwko
 Autor komentarza: Prospect25
Data: 29-02-2016 14:01:26 
A swoja droga to Rusiewicz z dluzszym okresem przygotowania zleje legolasa
 Autor komentarza: Vroo
Data: 29-02-2016 14:17:25 
Bosz, jaka amatorka. U konkurencji Wasilewski mówi, że to Kołodziej ma sobie znaleźć sam rywala.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 29-02-2016 15:25:44 
Zróbcie kiedyś dłuższy wywiad z Łukaszem o jego karierze. Dla mnie to jeden z tych pięściarzy którzy bez względu na wynik dają ciekawe walki.
 Autor komentarza: ekspertkris
Data: 29-02-2016 15:33:38 
Dajcie mi 10 tysiecy to przyjade i znokautuje Harnasia w pierwszej rundzie...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 29-02-2016 16:44:26 
Pewnie Kołodziej zawalczy z jakimś wyciągniętym "z szafy" okrutnym leszczem.

Oczywiście ten tchórzliwy smrodek o tym dobrze wiedział, ale ponieważ każdy wali z niego zbitę, to wymyślił sobie, że to będzie Rusiewicz.
Na jakiegoś leszcze ni

Kołodziej, chodząca kompromitacjo, nie ośmieszaj się, spier...laj.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 29-02-2016 16:46:16 
* Na jakiegoś leszcze nikt by nie przyszedł, a zobaczyć jak "Rusek" funduje ciężki nokaut tej parodii boksera, na pewno dużo ludzi by chciało.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-02-2016 18:47:29 
kOŁODZIEJ W WYWADZIE DLA pap cytuje słowa kołodzieja :
"Teraz wracam do boksu, aby móc znów spotkać się z moim ostatnim rywalem. Nigdy nie pogodziłem się z tą przegraną. Dostałem w drugiej rundzie cios, którego nie zobaczyłem, a kiedy się ocknąłem, było po wszystkim. Gdybym kiedykolwiek otrzymał szansę rewanżu, rzucam wszystko, wsiadam w samolot i jadę do Rosji. Ale będę cieszył się też z możliwości stoczenia ośmiorundowego sparingu w dużych rękawicach z Lebiediewem. Sportowo nie jestem gorszy, mimo że przerwę miałem długą" - powiedział PAP Kołodziej.

Hehh Harnaś nie ośmieszaj się jaki rewanż z Lebiedevem , kołodziej zdecydowanie najsłabszy cruser w polsce
Diablo, Master , Cieślak go nokautują myśle że Janik też miałby szanse na to w najgorszym razie wypunktował by go Harnaś niech zawalczy z kelnerem Letrem jak ten zbił do cruser i tyle w temacie
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 01-03-2016 00:00:47 
Niezłe jajca z tym Kołodziejem. Już pomijając jego ringowe wyczyny, chciał sam pokierować swoją karierą, bo czuł, że Andrzej Wasilewski wykorzystuje jego talent, a on sam nie zarabia pieniędzy na jakie zasługuje. A teraz wraca z podkulonym ogonem do Wasilewskiego i ma sam sobie zakontraktować i opłacić przeciwnika. Naprawdę nie wiem jak można z niego beki nie kręcić...


Gdzie ten gniewny Harnaś śpiewający "przeżyj to sam" z dedykacją dla Andrzeja Wasilewskiego?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.