TRENER WILDERA: DEONTAY NIE MA PROBLEMU Z WYLOTEM DO ROSJI

Jay Deas, trener i menedżer Deontaya Wildera (36-0, 35 KO), przekonuje, że jego podopieczny nie ma żadnego problemu z walką z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) na terenie wroga, w Rosji.

- Deontay boksował już w Rosji kilka razy jako amator. Wylot do tego kraju nie stanowi dla niego najmniejszego problemu. Powietkin to bardzo twardy, silny rywal. Przygotowujemy się na niego. Deontay jest w stu procentach pewny, że odniesie zwycięstwo - oświadczył szkoleniowiec.

Przetarg na organizację walki, której stawką będzie pas WBC w kategorii ciężkiej, wygrała promująca Powietkina grupa Mir Boksa. Jej oferta wyniosła 7,15 miliona dolarów. Szef stajni Andriej Riabiński ma teraz do 11 marca czas, by wskazać datę oraz miejsce walki. Najpóźniejszy termin to 9 czerwca.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Laik
Data: 29-02-2016 11:53:15 
Wg. mnie Wilder zdecydowanym faworytem, Povietkin zbiera jaby na twarz od wyższych zawodników, aż miło.
Nawet słabiutki Wach przez trzy pierwsze rundy trafiał go bez problemu.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 29-02-2016 13:13:35 
Moim zdaniem Wilder jest faworytem, ale niewyraźnym. Obaj zawodnicy to ścisła czołówka, mają braki w defensywie, a ich ofensywa bije na głowę prawdopodobnie każdego innego ciężkiego na świecie. Raczej wygra ten większy, ale sympatią jestem za Olkiem.

Boga nie ma, wszyscy umrzemy.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 29-02-2016 16:42:49 
ja tym starciu widze jako faworyta Povietkina ,ktory przebije Wildera i peknie mit zbawiciela wagi ciezkiej .Amerykanin pierwszy raz w karierze wyjedzie walczyc na teren rywala ,ktory ma za cel wygrana i napewno nie przegra juz przed walka.Powietkin mimo swoich wad i tak bedzie najwiekszym wyzwaniem Wildera.Rosjanin nie bedzie sie dlugo czail ,dajac czas na myslenie Aliemu naszych czasow
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 29-02-2016 16:49:30 
Zastanawia mnie czy w czasach LLL'a też miał on swoich sceptyków i hejterów. Jeśli miał to się nie powinienem dziwić w sytuacji Wildera.
Mój typ: Prawdopodobnie KO na Povietkinie choć prędzej czuję znaczną deklasację Saszy.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 29-02-2016 16:52:34 
Zobaczymy jak dopasują się stylowo, taki Szpilka wyraźnie nie leżał Wilderowi. Powietkin z kolei nie jest nawet leworęczny, ani taki ruchliwy.
Z drugiej jednak strony nie zapominajmy o jego klasie, to jest przecież zupełnie inna bajka niż Wilder. Jeśli Powietkin nie przypasuje Wilderowi to Amerykanin to zdecydowanie przegra.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 29-02-2016 16:56:07 
Ciężki nokaut na Wilderze.
 Autor komentarza: MML
Data: 29-02-2016 17:04:17 
Autor komentarza: RollinsData: 29-02-2016 16:56:07
Ciężki nokaut na Wilderze.

Tylko jesli RUSADA zajmie sie osobiscie testami andydopingowymi i w "100% obiektywnie" stwierdzi ze Povetkin nie pił soku z gumijagód.
 Autor komentarza: Ewelka
Data: 29-02-2016 17:09:21 
60% szans na zwycięstwo daję Wilderowi, to jest jednak waga ciężka i jeden cios może przesądzić o zwycięstwie, Powietkin walczy u siebie, jest przynajmniej o klasę lepszy od Szpilki i może na ringu sprawić niespodziankę wygrywając z Amerykaninem.
 Autor komentarza: pyrek85
Data: 29-02-2016 18:34:21 
I dobrze, by nie było wątpliwości, Wilder zgładzi go na jego terenie
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 29-02-2016 19:44:07 
Moim wyraźnym faworytem jest Povetkin. Uważam, że Wilder nie będzie wiedział jak z nim walczyć. Povetkin zdecydowanie lepiej wyczuwa dystans, potrafi skracać dystans jak mało który zawodnik, jest bardzo dobrze skoordynowany, potrafi bić kombinacjami i walczyć z obniżoną pozycją. To nie przypadek, że Wład musiał klinczować i rzucać nim o matę, żeby wygrać, mimo, że ma jeden z najlepszych lewych prostych w historii wagi ciężkiej i perfekcyjnie opanowaną walkę na dystans. To nie przypadek, że Wachu nie potrafił użyć prawej ręki w walce z Ruskiem mimo, że narożnik mu o tym przypominał.
Jeżeli Wilder wygra to tylko przez KO, co jest dosyć prawdopodobne uwzględniając jego siłę ciosu.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 29-02-2016 20:11:00 
Powtórze się poraz nty Wilder dla mnie faworytem tej walki nawet jak odbedzie się w Rosji, walka Povietkina z Kliczką pokazała że ,ruskowi cieżko sie walczy z wysokimi mobilnymi zawodnikami a Wilder jak dla mnie jest nieco szybszy niż Wład.i wyższy o 2 cm i ma też wiekszy zasieg niż Władmir
Nawet Wach młaymi framentami pykał Povietkina choć walke przegrał z kretesem.
Dodatkowo Povietkin nie jest tak szybki na nogach ruchliwy jak Szpilka, i nie jest mańkutem co w pewnym stopniu ułatwi Wilderoi dostosowanie się do stylu Povietkina
Szansa Povietkina jest przedostanie się do półdystansu i ulokowanie jakiegoś lucky punch"na szczęce Amerykańca
Walka zapowiada się fasycjynująco 2 odmienne style filozofie boksu będzie się działo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.