Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-28

 FRAMPTON PÓJDZIE W GÓRĘ?

- Kiedy spiker odczytał, że decyzja będzie niejednogłośna, ja po prostu nie mogłem w to uwierzyć - przyznał Carl Frampton (22-0, 14 KO), który pokonując na punkty Scotta Quigga (31-1-2, 23 KO) zunifikował pasy IBF i WBA kategorii super koguciej.HUCK PO RAZ KOLEJNY POKONAŁ AFOLABIEGO

Czwarta walka pomiędzy Marco Huckiem (39-3-1, 27 KO) a Olą Afolabim (22-5-4, 11 KO) stoczona na terenie byłego mistrza świata w niemieckim Halle, miała stanowić przysłowiową kropkę nad "i" po ich ringowej trylogii. Postawił ją Niemiec, wygrywając przez TKO w 10 rundzie.
RZADKOSZ PO REMISIE Z GROMADZKIM: WRACAM ZARAZ NA SALĘ

Mateusz Rzadkosz (2-0-1) wierzył w zwycięstwo nad Tomaszem Gromadzkim (1-0-1, 1 KO), skończyło się jednak na remisie po sześciu rundach. - Nie ma co się tłumaczyć, od wtorku wracam do pracy. Tylko walki z tak mocnymi rywalami jak właśnie Gromadzki sprawią, że będę mógł korygować błędy i robić postępy - powiedział po gali w Radomiu Rzadkosz.
WAWRZYK-REKOWSKI: ANDRZEJ WAWRZYK NA 5 TYGODNI PRZED WALKĄ

- Jeśli pokonam Marcina, będzie to moje najcenniejsze zwycięstwo w karierze - mówi Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO), który 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie skrzyżuje rękawice z Marcinem Rekowskim (17-2, 14 KO). Posłuchajcie, co były pretendent do pasa WBA Regular wagi ciężkiej mówi o tym starciu na pięć tygodni przed terminem.
MICHAŁ LEŚNIAK: NAJLEPSZY BYŁBY CHYBA REMIS

- Starałem się wyprzedzać prostymi jego sierpy, ale niestety dzisiaj to nie był szczupak, tylko k...a jakiś leszcz - mówił samokrytycznie Michał "Szczupak" Leśniak (3-1, 1 KO), który po ciekawych sześciu rundach przegrał wczoraj wieczorem nieznacznie na punkty z Damianem Wrzesińskim (9-0-1, 4 KO).