GOŁOWKIN-WADE: ROZESZŁO SIĘ JUŻ PONAD POŁOWĘ BILETÓW

Redakcja, Ring Magazine

2016-02-24

Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO) jak mało kto potrafi wypełniać hale. Najbliższą walkę stoczy w mogącym pomieścić szesnaście tysięcy kibiców obiekcie Forum w Inglewood. Starcie z mało póki co znanym Dominicem Wade'em (18-0, 12 KO) odbędzie się 23 kwietnia, a już teraz wyprzedano ponad osiem tysięcy wejściówek.

- W zaledwie tydzień sprzedaliśmy ponad połowę biletów - przyznał Tom Loeffler, szef grupy K2 Promotions i promotor "GGG".

- W zeszłym roku Giennadij wraz z Romanem Gonzalezem wyprzedali dwie duże sale, tym razem będzie podobnie. To się zdarzy w tym miejscu po raz pierwszy od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, oczywiście jeśli chodzi o imprezę bokserską. Giennadij zawsze daje doskonałe przedstawienie i dlatego też jest w stanie zapełnić każdą arenę na terenie całego kraju, od wschodu do zachodu - zaciera ręce Loeffler.

WADE: GOŁOWKIN JEST PRZEREKLAMOWANY

Kazach pierwszy pas federacji WBA wagi średniej zdobył w 2010 roku. Początkowo jeszcze w wersji tymczasowej, potem już został pełnoprawnym championem. Licząc jednak również potyczki w obronie tytułu tymczasowego, spotkanie z Wade'em będzie dla Gołowkina już szesnastą obroną pasa! A co jeszcze ważniejsze, wszystkich piętnastu pretendentów "GGG" odprawił przed czasem! I jak tu nie kupić biletu na walkę?