ŁOMACZENKO I POSTOŁ NA JEDNEJ GALI?

Szef grupy Top Rank Bob Arum pracuje nad galą, na której mogliby wystąpić dwaj ukraińscy mistrzowie świata - Wasyl Łomaczenko (5-1, 3 KO) oraz Wiktor Postoł (28-0, 12 KO).

Łomaczenko, posiadacz tytułu WBO w kategorii piórkowej, miałby się zmierzyć w bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku z Nicholasem Waltersem (26-0-1, 21 KO). - Zaproponowaliśmy tę walkę HBO. Mówią, że ją rozważają, czekamy na odpowiedź - powiedział Arum.

Postoł, czempion WBC w super lekkiej, mógłby z kolei zaboksować z Adrianem Granadosem (17-4-2, 12 KO). Mieszkający w Illinois Meksykanin w listopadzie niespodziewanie zastopował niepokonanego Amira Imama, ówczesnego pretendenta do tytułu dzierżonego przez Postoła.

- Chciałbym tej walki. Granados pokonał faceta, który miał boksować z Wiktorem. To dodaje temu pikanterii. Dzieciak zasłużył na taki pojedynek - stwierdził Arum.

W razie zgody HBO gala zostanie pokazana w cyklu Boxing After Dark.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bartek94
Data: 23-02-2016 13:43:54 
oby te walki doszły do skutku...i obaj panowie z Ukrainy pożegnają się ze swoimi pasami :) chociaż myślę, że Imam miałby większe szanse na pokonanie Postoła
 Autor komentarza: Rollins
Data: 23-02-2016 13:50:26 
Imam to był pompowany balon. Za to Granados odwrotnie - mocno niedoceniany. Ten pięściarz ma 4 porażki i wszystkie kontrowersyjne.
Trafił Imam na prawdziwego boksera, i zabawa się skończył.

Postol też będzie miał ciężko. Kto wie, czy Granados nie zaliczy piątej kontrowersyjnej porażki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.