GRABOWSKI DLA BOKSER.ORG: ZAPROPONOWAŁEM MOLLO WALKĘ Z WACHEM

Cezary Kolasa, Informacja własna

2016-02-21

Szef grupy Tymex Boxing Promotions Mariusz Grabowski zadeklarował chęć zorganizowania pojedynku pomiędzy Mariuszem Wachem (31-2, 17 KO) a wczorajszym zwycięzcą z Legionowa Mike'em Mollo (21-5-1, 13 KO). Pojedynek miałby się odbyć 14 maja podczas gali w Kędzierzynie Koźlu. - Jeśli Mollo chciał boksować ze Szpilką, ja mu proponuję starcie z Wachem - powiedział redakcji Bokser.org Grabowski. I dodaje, że nie tylko Wach wchodzi w grę...

Amerykanin wczorajszego wieczoru szybko rozprawił się z faworyzowanym Krzysztofem Zimnochem i szybko można było się domyślić, że Mollo dostanie kolejne propozycje z Polski. Tak też się dzieje. 

- Po walce napisałem do Mike'a Mollo i zaproponowałem pojedynek z Mariuszem Wachem, który wraca 14 maja na mojej gali. On mówił, że jeśli wygra z Zimnochem, chce boksosować ze Szpilką. Ja mu proponuję starcie z Wachem - mówi Mariusz Grabowski, który w przypadku odrzucenia oferty przez Amerykanina ma jeszcze pewną alternatywę dla "Bezlitosnego".

Z kim jeszcze mógłby zawalczyć pięściarz z Chicago? - Jeśli Mollo obawia się takiego pojedynku, w grę wchodzi jeszcze mój zawodnik Marcin Siwy, który też może z nim zaboksować. Albo Wach albo Siwy dla Mollo - dodaje Grabowski.