Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-18

 WYNIKI: MOSZCZENICA 2016

Kolejna Gala Boksu - organizowana przez sympatyków i sponsorów sekcji bokserskiej M.U.K.S. Widzew Łódź - odbyła się małej miejscowości Moszczenica, gdzie wystartowało 80 zawodników i dwie zawodniczki. Zapraszamy do relacji.


WIDEO: ZIMNOCH I MOLLO OKO W OKO

Za nami trening medialny przed walką Krzysztofa Zimnocha (18-0-1, 12 KO) i Mike'a Mollo (20-5-1, 12 KO). Wszystko transmitowaliśmy na żywo, teraz jednak zaprezentujemy najciekawsze fragmenty. Na początek pierwsze spotkanie obu pięściarzy twarzą w twarz.

ADAMEK-MOLINA: JAKUB CHYCKI O PRZYGOTOWANIACH 'GÓRALA'

Jakub Chycki - dziś chyba najbardziej ceniony trener od przygotowania fizycznego w środowisku bokserskim, przy okazji gali Polsat Boxing Night w Krakowie ma okazję już po raz drugi współpracować z Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO). Popularny "Góral" 2 kwietnia skrzyżuje rękawce z Ericem Moliną (24-3, 18 KO). Co słychać na obozie Polaka? O tym właśnie porozmawialiśmy z panem Chyckim. Zapraszamy!

PROWODNIKOW W CZERWCU DLA MIGUELA COTTO?

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) nie unikał nigdy trudnych wyzwań. Pod koniec roku prawdopodobnie spotka się z Juanem Manuelem Marquezem, lecz najpierw zaboksuje z kimś innym. Coraz poważniejszym kandydatem do takiego starcia wydaje się groźny dla każdego Rusłan Prowodnikow (25-4, 18 KO).


PETER FURY STAWIA NA MARTINA W WALCE Z JOSHUĄ

Bukmacherzy zdecydowanie stawiają na Anthony'ego Joshuę (15-0, 15 KO), ale w bokserskim środowisku nie brakuje głosów, że Anglik nie zdoła uporać się z Charlesem Martinem (23-0-1, 21 KO) w walce o mistrzostwo świata IBF w wadze ciężkiej, która 9 kwietnia odbędzie się w Londynie. Wśród osób wątpiących w sukces AJ-a jest Peter Fury.MAREK MATYJA: CZEKA MNIE DŁUŻSZA PRZERWA

- W grudniu przeszedłem operację laserową wzroku korygującą wrodzoną wadę. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to na ring wrócę najwcześniej w drugiej połowie roku - mówi Marek Matyja ( 11-0, 4 KO), jeden z ciekawszych prospektów polskiej wagi półciężkiej.