Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-17

 


CHAVEZ JR CORAZ BLIŻEJ WALKI O PAS WBC

Obchodzący wczoraj trzydzieste urodziny Julio Cesar Chavez Jr (49-2-1, 32 KO) trenuje z Robertem Garcią w Kalifornii i czeka na rozwój wydarzeń. Sam jednak przyznaje, że do ewentualnej potyczki z Badou Jackiem (20-1-1, 12 KO), aktualnym mistrzem świata wagi super średniej federacji WBC, już zdecydowanie bliżej niż dalej.


WILDER-POWIETKIN JUŻ 30 KWIETNIA?

Do tej pory 21 maja podawano jako prawdopodobną datę walki o pas WBC w kategorii ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO) a Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO), ale okazuje się, że do walki może dojść niespełna miesiąc wcześniej.


WIDEO: BOCIAŃSKI vs OBESLO

Przed momentem informowaliśmy Was o naszych transmisjach LIVE z gal zawodowych. W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy już Wam taki wieczór z Nowego Sącza. Tam w głównej walce wieczoru startujący w limicie kategorii super średniej Daniel Bociański (4-0, 1 KO) pokonał po czterech rundach Josefa Obeslo (6-27-3, 4 KO). Teraz prezentujemy Wam tej pojedynek w lepszej jakości, a w rozwinięciu również wywiad z młodziutkim Polakiem.
MICHAŁ ŻEROMIŃSKI: BĘDĘ BAZOWAŁ NA SZYBKOŚCI

- Zakończyłem przygotowania do najbliższego pojedynku. Nastawiam się na ciężką przeprawę i w żadnym wypadku nie lekceważę mojego rywala - mówi Michał Żeromiński (9-2, 1 KO) ze stajni Tymex Boxing Promotions, który w następną sobotę podczas gali w Radomiu zmierzy się z Marcinem Cybulskim (8-5-2, 7 KO).GOŁOWKIN O 'KHANELO' I NAJBLIŻSZYM RYWALU

- Przyznaję, że wcześniej nie znałem tego zawodnika, ale zapewniam was, że nie ma mowy o tym, bym go zlekceważył - mówił na konferencji prasowej Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO), który 23 kwietnia na ringu w Inglewood w Kalifornii spotka się z Dominicem Wade'em (18-0, 12 KO).
COTTO Z LIAMEM SMITHEM O PAS WBO?

Mistrz świata WBO w kategorii super półśredniej Liam Smith (22-0-1, 12 KO) musiał obejść się smakiem, kiedy Saul Alvarez wybrał walkę z Amirem Khanem, ale ma już na celowniku inną gwiazdę boksu. Anglik zgłasza akces do pojedynku z Miguelem Cotto (40-5, 33 KO).MATEUSZ TRYC: MAM SWOJE CELE I NIE ODPUSZCZĘ

Jeden z zawodników z najdłuższym stażem w Rafako Hussars Poland - Mateusz Tryc (-81kg), wystąpi w meczu z Caciques Venezuela w lidze WSB. - Mam swoje cele i nie odpuszczę - mówi pięściarz, który był już dwa razy w ćwierćfinale ME, a teraz walczy o wyjazd na Igrzyska do Rio de Janeiro.