BRAHMER I GUTKNECHT PEWNI SWEGO PRZED MARCOWYM REWANŻEM

Niemal dokładnie dwa lata temu Jurgen Brahmer (47-2, 35 KO) i Eduard Gutknecht (29-3-1, 12 KO) spotkali się po raz pierwszy. Posiadający dziś pas WBA Regular wagi półciężkiej Jurgen pokonał wówczas swojego rodaka i zepchnął go z tronu europejskiego. Eduard już 12 marca stanie przed okazją rewanżu.

Dla Brahmera będzie to szósta obrona tytułu (wice)mistrza świata. Dziś obaj spotkali się na specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie.

- Kiedy wróciłem do boksu pod koniec 2012 roku, plan był taki, by wracać bez pośpiechu. Nagle jednak pojawiła się możliwość zaboksowania z Eduardem o tytuł mistrza Europy, resztę historii już znacie. Teraz to ja jestem mistrzem i z myśliwego zmieniłem się w zwierzynę. Mój rywal z pewnością zasłużył sobie na taką szansę, lecz nie pozbawi mnie tytułu. Spotykamy się po raz drugi i znów to ja zwyciężę - zapowiedział Brahmer.

- Ja wiem już, że jestem w stanie go zranić i 12 marca chcę spełnić swoje największe marzenie. Wciąż wierzę, iż to ja byłem lepszy w naszym pierwszym spotkaniu, jednak zostawiam to już za sobą i jestem gotów na rewanż - ripostował Gutknecht.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 17-02-2016 08:25:39 
Obecnie w pół cięzkiej Bremera może pokonać Kovaliew,Stivenson,Ward i ewentualnie Fonfara reszta nie ma większych szans.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 17-02-2016 10:05:07 
Brahmer "odcięty" od czołówki, walczy u siebie w Niemczech... wyjechał by do USA zawalczył z czołówką, tam go nikt nie zna, a mistrzostwo nic nie warte.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.