LARA I GAMBOA SZYKUJĄ SIĘ DO POWROTU

Prawdopodobnie wiosną, na osobnych galach, na ring wrócą dwaj czołowi kubańscy pięściarze - Erislandy Lara (22-2-2, 13 KO) oraz Yuriorkis Gamboa (25-1, 17 KO).

Lara ma boksować w kwietniu w Miami, gdzie żyje duża populacja kubańska, lub Las Vegas, zależnie od tego, gdzie odbędzie się gala Premier Boxing Champions. Tradycyjnie problemem jest znalezienie równorzędnego rywala dla 32-latka. Lara chciałby boksować z czołowymi nazwiskami, lecz nikt nie kwapi się do konfrontacji ze świetnie wyszkolonym pięściarzem z gorącej wyspy.

Gamboa kolejny pojedynek ma stoczyć na gali Golden Boy Promotions. Może zaboksować w marcu albo kwietniu, chyba że zakontraktowana zostanie potyczka z Francisco Vargasem (23-0-1, 17 KO), nad którą pracuje grupa Oscara De La Hoyi. W tej sytuacji powrót 34-latka między liny nastąpiłby dopiero w maju lub czerwcu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szewczenko
Data: 11-02-2016 11:21:15 
Jak nie dojdzie do walki GGG vs Rudy,to niech GGG bierze Lare
 Autor komentarza: jantra
Data: 11-02-2016 12:46:02 
Cóż, wydaje mi się, iż nadal nie wiecie na czym polega professional boxing w Ameryce. Boks to business a Lara nie sprzedaje swojej wartości marketingowej jak należy. Żeby być najlepszym i zaistnieć w Ameryce, musisz wyróżniać się czymś więcej niż umiejętnościami czysto sportowymi. Skoro Lara tego nie zrozumiał to powinien nadal pozostać w Kubie i obijać rywalów na amatorce bo boks zawodowy nie jest profesją dla niego. Ma pas, ale poza pasem żadnych innych wartości, dlatego nigdy nie zarobi wystarczającej ilości money i zawodnicy generujący mnóstwo $ oraz ringowe wojny, którzy w dodatku są Amerykanami nigdy nie wezmą Larę jako swojego rywala, będą już woleli zwakować pas i iść do kategorii wyżej niż walczyć z tak nudnym Kubańczykiem za małe pieniądze. Cóż, Lara takim geniuszom biznesowym jak Floyd Mayweather, Saul Alvarez, Deontay Wilder, Keith Thurman może co najwyżej buty czyścić...lol...
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 11-02-2016 14:47:32 
Jantra Geniuszu biznesowy

Doradzasz Larze ze powinien pozostac na Kubie bo boks zawodowy nie jest profesja dla niego Podczas gdy ma opinie jednego z najlepszych w tym sporcie a za sama walke z Canelo zarobil 1 mln $. No co za loser z tego Lary ja pierdole
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 11-02-2016 16:49:04 
GGG brakuje na rozkładzie takiego technika jak Lara...

Ciekawi mnie jakim trzeba być życiowym eunuchem by pisać tanie prowokacje o każdej porze dnia i nocy. Zdaje mi się czasem, że mój tryb życia związany z pracą 40h/tyg odbiega mocno od normy gdy widzę popołudniami ciągle te same osoby, które przez cały dzień prowokują albo się wzajemnie obrażają.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 11-02-2016 17:10:14 
BAN DLA TEGO IDIOTY BAKA!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.