Archiwum wiadomości z dnia: 2016-02-07

 KHANELO: NA ROZPISCE WALKA HERRERY Z MATTHYSSE?

Jak wiadomo już 7 maja w nowej hali T-Mobile Arena w Las Vegas dojdzie do elektryzującej potyczki Amira Khana (31-3, 19 KO) z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO). Szefowie Golden Boy Promotions pracują teraz nad rozpiską tego wieczoru i innymi ciekawymi walkami. A taką bez wątpienia byłoby spotkanie Mauricio Herrery (22-5, 7 KO) z Lucasem Martinem Matthysse (37-4, 34 KO).
HOLYFIELD: NIKT NIE UDERZYŁ MNIE TAK MOCNO JAK FOREMAN

Evander Holyfield (44-10-2, 29 KO) stoczył niezliczoną ilość ringowych wojen. Nie odpuścił nikomu do końca - swojego bądź rywala, stąd też zasłużone przydomki "Wojownik" oraz "The Real Deal". Pięściarz z Atlanty stał naprzeciw największych twardzieli, ostatnio zadano mu więc pytanie, który z tych mocarzy bił najmocniej?ADAMEK TRENUJE Z BLOODWORTHEM (ZDJĘCIA)

Tomasz Adamek (50-4, 30 KO) już pracuje w Łomnicy do zbliżającej się gali Polsat Boxing Night. Jego rywalem 2 kwietnia będzie Eric Molina (24-3, 18 KO). Od kilku dni z "Góralem" jest już Roger Bloodworth. Przedstawiamy Wam kilka zdjęć z ich wczorajszego treningu.TRENER KHANA DO BROOKA: SZUKAJ INNEGO RYWALA

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o możliwej walce Kella Brooka (35-0, 24 KO) z Amirem Khanem (31-3, 19 KO), jednak Brytyjczyk z pakistańskimi korzeniami zdecydował się na pojedynek z Saulem Alvarezem (46-1-1, 32 KO), do którego dojdzie 7 maja w Las Vegas. To sprawiło, że Brook pozostał trochę na lodzie i nie ukrywa swojego niezadowolenia.


WIDEO: SILIAGIN PO WYGRANEJ NAD SZWEDOWICZEM

Pawel Siliagin (-81kg) to brązowy medalista mistrzostw świata. W ostatnim meczu ligi WSB pokonał na punkty Arkadiusza Szwedowicza, czym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 3:2 w całym spotkaniu. Zapraszamy Wam do zapoznania się z naszym wywiadem z Siliaginem, a w rozwinięciu również z Jaroslawem Doroniczewem z wagi super ciężkiej oraz trenerem Russian Boxing Team, panem Iwanem Szydlowskim.


HAYE vs SCOTT? 'JESTEM GOTOWY I ZASŁUGUJĘ NA TO'

Po porażkach z Dereckiem Chisorą oraz Deontayem Wilderem wydawało się, że sytuacja Malika Scotta (38-2-1, 13 KO) w wadze ciężkiej jest dramatyczna. Jednak dwie wygrane nad niezłymi rywalami - Alexem Leapaim i Tonym Thomposonem, sprawiły, że jeszcze parę dobrych walk może dać. Teraz dobija się do Davida Hayea (27-2, 25 KO).WRZESIŃSKI: JESTEM BARDZO ZMOTYWOWANY, ODLICZAM DNI DO WALKI

- Ja nastawiam się na to, żeby za dużo nie kalkulować. Chcę w stu procentach, a nawet w dwustu zrealizować plan taktyczny stworzony z trenerem. Mam nadzieję, że podczas walki pokaże wszystko, co najlepsze w moim boksie - powiedział tydzień temu w rozmowie z Bokser.org Damian Wrzesiński (8-0-1, 4 KO), który przygotowuje się pojedynku z Michałem Leśniakiem (3-0, 1 KO) zaplanowanego na 27 lutego podczas gali w Tymex Boxing Promotion w Radomiu.
SIDORENKO: WYGRAŁABYM Z PIĄTKOWSKĄ I BRODNICKĄ

Już w ostatni weekend lutego odbędzie się kolejna gala z cyklu BudWeld Boxing Night. Po raz kolejny boks zawodowy zawita do Radomia. Jednym z pojedynków tego wieczoru będzie starcie siedmiokrotnej mistrzyni Ukrainy - Saszy Sidorenko (2-0), z niedawną rywalką Ewy Brodnickiej, Włoszką Monicą Gentili (4-4, 1 KO).