Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-31

 


SIERGIEJ KOWALIOW: NIE MAM SZACUNKU DO PASCALA

- Nie lubię rewanżów, ale tym razem traktowałem ten pojedynek bardzo osobiście. Pascal to wyjątkowa postać, bo nie ma szacunku do innych zawodników i praktycznie każdy podchodził do mnie przed walką i proszono mnie na każdym kroku, bym skopał mu tyłek - mówił tuż po wygranej drugiej potyczce z Jeanem Pascalem (30-4-1, 17 KO) siejący postrach i terror w wadze półciężkiej Siergiej Kowaliow (29-0-1, 26 KO).MECHONCEW PO RAZ JEDENASTY

Jegor Mechoncew (11-0, 7 KO) niby wciąż wygrywa, ale nie błyszczy na zawodowych ringach tak, jak niektórzy przewidywali. Mistrz olimpijski, świata i Europy podczas wczorajszej gali w Burbank w Kalifornii zanotował jedenaste zwycięstwo w gronie profesjonalistów.
KTO DLA HAYE'A? JENNINGS ALBO FIEDOSOW?

David Haye (27-2, 25 KO) z hukiem powrócił po trzech i pół roku przerwy. Zdemolował Marka de Mori w 131 sekund i od razu wskoczył na dziewiąte miejsce w rankingu federacji WBA wagi ciężkiej. Kolejny pojedynek stoczy 21 maja, również w Londynie. A kto będzie jego rywalem? Poprzeczka zostanie podwieszona mocno w górę.WIDEO: ARKADIUSZ SZWEDOWICZ PO DEBIUCIE W LIDZE WSB

Arkadiusz Szwedowicz (-81kg) wczorajszym występem zadebiutował w rozgrywkach WSB. Początkowo nawet przeważał nieznacznie nad Pawlem Siliaginem, ale ostatecznie nie sprostał brązowemu medaliście mistrzostw świata. O tym starcie oraz marzeniach - tych sportowych i prywatnych, porozmawialiśmy tuż po zejściu z ringu w Szczecinie.


TOMASZ ADAMEK: CZUJĘ, ŻE MAM JESZCZE COŚ DO ZROBIENIA

- Już czuję się fizycznie gotowy do pracy, a przecież mamy jeszcze dziewięć tygodni. Przygotowuję się na naprawdę trudną walkę i pełne dwanaście rund. Wkrótce poznacie rywala - mówił nam dziś na lotnisku Tomasz Adamek (50-4, 30 KO), który przybył do Polski na obóz przed walką 2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night. O przyszłości, sportowych planach oraz walce Szpilka vs Wilder porozmawialiśmy z "Góralem" jeszcze na lotnisku. Zapraszamy!