Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-27

 


KIWIOR: POTRZEBUJĘ TRZECIEGO ZWYCIĘSTWA

- Potrzebuję trzeciego zwycięstwa, aby pomóc drużynie w odniesieniu zwycięstwa, poprawić swój bilans na ringach WSB i udanie zadebiutować w nowej wadze - mówi Damian Kiwior (-69kg) przed sobotnim meczem Rafako Hussars Poland z Russian Boxing Team. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:00 w Szczecinie.

WSB: ROSJANIE WYSTAWILI SKŁAD NA POLAKÓW

Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Dausze (2015), niepokonany w lidze World Series of Boxing (5-0), 22-letni Pavel Silyagin (190 cm/81 kg), będzie liderem Russian Boxing Team w meczu z Rafako Hussars Poland, który odbędzie się 30 stycznia w Szczecinie. Rywalem Rosjanina będzie ulubieniec miejscowej publiczności i aktualny mistrz Polski wagi półciężkiej, Arkadiusz Szwedowicz.MILLER PRZYSTĄPI DO REWANŻU Z DAWEJKĄ?

Jarrell "Big Baby" Miller (16-0-1, 14 KO) w zeszłym tygodniu porozbijał i zastopował Donovana Dennisa, po czym rzucił wyzwanie wszystkim mistrzom wagi ciężkiej oraz Anthony'emu Joshule. Potężnie zbudowany sparingpartner Władimira Kliczki ma już wyznaczony termin kolejnego pojedynku.