ANGEL GARCIA: NIE WIDZĘ SENSU W REWANŻU Z KHANEM

Danny Garcia (32-0, 18 KO) dostał nakaz od władz federacji WBC, by do czerwca spotkać się z obowiązkowym pretendentem do tytułu, Amirem Khanem (31-3, 19 KO). Sensu rozegrania takiej potyczki nie widzi jednak Angel Garcia, ojciec i trener aktualnego championa wagi półśredniej.

Obaj panowie już kiedyś się spotkali. Trzy i pół roku temu niedoceniany jeszcze wówczas "Swift" zastopował faworyzowanego Anglika w czwartej rundzie.

- Nie widzę nic ciekawego w tym rewanżu. Jeśli znów doszłoby do ich spotkania, wynik byłby taki sam. Danny zwyciężyłby przez nokaut, dlatego szczerze mówiąc wątpię, byśmy w ogóle brali pod uwagę taką walkę. Po co nam Khan, skoro są większe nazwiska? Dlatego nie widzę tego pojedynku - uważa starszy z klanu Garcia.

- Staramy się dobrze żyć z władzami WBC. Nie po to przecież zdobywaliśmy tytuł, żeby teraz go zawakować. Jeśli naprawdę będziemy musieli dać mu rewanż, to tak zrobimy, choć ja nie widzę sensu takiej walki. Na pewno jednak nie obawiamy się Khana i nie będziemy przed nim uciekać. Wrócimy na ring w przeciągu trzech, może czterech miesięcy - dodał ojciec mistrza świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Graham
Data: 27-01-2016 19:44:14 
Jestem za! Khan od dawna nikogo dobrego nie pokonał, sam uwierzył że jest nie wiadomo kim. Chyba myśli że jest w top p4p. Ale te czasy już dawno zanim. Mam nadzieję że już żadnej lukratywnej oferty nie dostanie, bo nie podoba mi się to co robi z Brookiem .
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-01-2016 20:11:04 
Mam nadzieje ze do tej walki dojdzie bo Garcia, badzmy szczerzy, wygral wylacznie poprzez klasyczny lucky punch. Jestem przekonany ze w rewanzu anglik Amir wygra, gdyz od czasu ich pierwszej potyczki znaczaco poprawil odpornosc szczeki, a dodatkowo ma przystojniejsze lewe proste i glosniej jeczy o walki w mediach.
 Autor komentarza: BGroup
Data: 27-01-2016 20:57:24 
tylko ze Khan jest mandatory wiec team Garcia moze sobie pierdolic , uwaznie walczacy Khan wysoko wygra na pkt
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-01-2016 21:20:25 
Zgadzam sie i sadze ze Anglik polozy Garcie jednym ze swych szablonowych i przystojnych jak on sam hakow na watrobe.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 27-01-2016 21:49:39 
To kogo teraz będzie żebrała księżniczka Khan o wypłate?...
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-01-2016 22:35:04 
O wypłatę ? Koleś walczy z McCloskeyem i zgarnia ponad milion, ale to on żebrze o wypłatę :D
Chyba sobie nie zdajesz sprawy z popularności Khana w Anglii
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 28-01-2016 00:47:44 
Albo Khan na wstecznym albo wynik taki sam jak w pierwszym pojedynku.
Danny ma kryptonit na Khana w postaci timingu, dobrych kontr i FANTASTYCZNEGO NAROŻNIKA. Zawsze wchodzi na ring z odrobionymi lekcjami. Dobre rzemiosło poparte rewelacyjną taktyką.

Niepozorny chłopak, ani specjalnie siły ciosu, ani szybkości, ani szczelnej obrony...a na rozkładzie Khan, Guerrero, podstarzały Morales i Matthysse...
 Autor komentarza: holy
Data: 28-01-2016 08:23:41 
Mówi tak, jakby się obawiał tej walki. Wychodząc z takiego założenia, rewanże nie mają sensu, choć życie pokazuje jednak, że właśnie mają!
 Autor komentarza: Chinook
Data: 28-01-2016 09:02:46 
Niezrozumiałe jest w ogóle brak wiedzy użytkowników. Khan to nie jest Anglik. Widzieliście kiedyś takiego Anglika ?! Khan to Pakistańczyk to jest jego narodowość, nie należy do drzewa genetycznego, do którego należą Anglicy, to są dwie różne narodowości. Czyżby multikulti wam już mózgi wyprało ?Moze przestańcie chodzić na marsze kod. Khan może ma obywatelstwo Brytyjskie, ale to nie czyni go Anglikiem, to by było wielce nie sprawiedliwe w stosunku do rodzimych Anglików. To samo się tyczy Polaków. Bo w naszym przypadku Tak się kończy dopuszczanie cudzoziemców do władzy i głupia tolerancja Polaków .. do sejmu Polski wchodzą cudzoziemcy czarnoskórzy, żydzi, niemcy , czyli przedstawiciele zupełnie innego narodu niż naród Polski =Słowianie. Dla nas Słowian Polska to wszystko , dla nich to interes.  I w ten sposób zostajemy rozgrywani przez cudzoziemców dopuszczonych do władzy nie swego narodu.. Bum ! A potem się dziwicie skąd emigracja i bieda w Polsce.
Wracając do wątku , Garcia powtarza wynik pierwszej walki. Ma w swoim dorobku bardzo dobrych pięściarzy i sam jest niezwykle groźnym zawodnikiem.Jedyny minus to trzeba zobaczyc jak się odnajdzie w nowej wadze Khan natomiast dużo gada, ale nic po za tym.Do pierwszego mocnego trafienia bdzie się prezentował dobrze, natomiast potem sytuacja się powtórzy z pierwszej walki.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 28-01-2016 09:17:12 
chinook

zacznij ty myslec samodzielnie a nie powtarzaj haselek ktore ci ktos do lba toczy
 Autor komentarza: Graham
Data: 28-01-2016 11:50:15 
Chinook masz chore myslenie.

Mieszka w Angli od malego, mowi biegle po angielsku reprezentuje Anglie na igrzyskach i czuje się Anglikiem, to wg mnie Anglik. Tak samo jak Izu jest dla mnie 100% Polakiem. Zresztą musisz mieć jakis problem ze sobą skoro takie tematy tak bardzo Cie irytują. Ja doceniam Khana za jego wcześniejsze osiągniecia, ale uwazam ze od lat to juz nie jest top, a jego skamlanie o walki z Pacem, Mayweatherem i Garcią to jest żalosne. Niehc pokona najpierw Brooka jesli ma jakiekolwiek jaja.
 Autor komentarza: Chinook
Data: 28-01-2016 13:05:29 
Graham to w takim razie jakie ty masz myślenie ?

Czy kaczka na stawie łabędzim będzie kiedykolwiek łabędziem ? Czy w sadzie jabłoni, wiśnie nazwiesz jabłkiem ? Czy nawet masz przykład z bajki, a w bajce masz zawarte morały łabędź wychowany wśród kaczek kiedykolwiek będzie kaczką ?
Uzyskanie przez kogoś papieru obywatelstwa czy świadectwa nie czyni kogoś członkiem narodu. A daje przywilej przebywania w państwie danego narodu i korzystanie z jego gościny, schronienia, dóbr materialnych, który dany naród w przeszłości budował lub bycia np reprezentantem danego państwa. To czy ktoś jest np Polakiem, jak to samo mówisz 100% nie świadczy papier, a określone geny, które Ci przekazują twoi przodkowie jako twoje dziedzictwo. To sa dwie różne rzeczy. Obywatelstwo,a Jestestwo. Status prawny, a status naturalny. Wcale mnie nie irytują takie tematy, ale trzeba umieć odróżniać pewne rzeczy i zdawać sobie sprawę z nich. Może kiedyś zrozumiesz takie kwestie życiowe jak kultura, tradycja wtedy zrozumiesz , że model cudownego zachodu nie jest taki doskonały za jaki się podaje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.