Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-26

 CHARLES MARTIN: PAS IBF JEST W DOBRYCH RĘKACH

- To miało wyglądać trochę inaczej. On nie miał w ogóle siły w swoich ciosach, a ja chciałem go znokautować. Gdybym wygrał przed czasem, wszyscy by mnie pokochali, a tak niektórzy kręcą nosem - nie ukrywa Charles Martin (23-0-1, 21 KO), który dziesięć dni temu zdobył wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Wygrał, ale Wiaczesław Głazkow (21-1-1, 13 KO) padł bez ciosu, z powodu kontuzji kolana. To pozostawiło pewien niesmak.


ANDRZEJ SOŁDRA: STARCZY JUŻ NAUKI NA WŁASNEJ SKÓRZE

Po dziesięciu miesiącach rozbratu z boksem spowodowanym poważną kontuzją oraz długą rehabilitacją 20 lutego w Legionowie potyczką z Sebastianem Skrzypczyńskim (11-12-2, 5 KO) powróci w końcu Andrzej Sołdra (11-2-1, 5 KO). Miniony rok był huśtawką nastrojów dla tego chłopaka, ale teraz ma wrócić silniejszy niż kiedykolwiek.BOJĄ SIĘ ORTIZA - KOLEJNI RYWALE ODMAWIAJĄ

Luis Ortiz (24-0, 21 KO) kolejny pojedynek stoczy niemal na pewno 5 marca w Waszyngtonie. Problem w tym, że trudno teraz znaleźć ochotnika, który chciałby z nim stanąć w szranki. Jak podaje Dan Rafael, znany analityk stacji ESPN, propozycję stoczenia walki z "King Kongiem" odrzuciło już kilku zawodników, nie pytając nawet o proponowane pieniądze!
SOLOMON HAUMONO - PRZEZ SIWEGO DO PARKERA

Informowaliśmy już Was w zeszłym tygodniu o tym, że mocno bijący Solomon Haumono (23-2-2, 20 KO) podejmie 17 lutego na swoim ringu w Australii naszego Marcina Siwego (13-0, 6 KO). Ceniony niegdyś rugbysta ma nadzieję, że wygrana nad niepokonanym dotąd Polakiem otworzy mu furtkę do spotkania z Josephem Parkerem (18-0, 16 KO).