Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-25

 
POWRÓT CHUDECKIEGO! ZAWALCZY NA GALI LOU DIBELLI NA MANHATTANIE

Wczoraj informowaliśmy Was o bokserskich przygodach Michała Chudeckiego (10-1-1, 3 KO) w Stanach Zjednoczonych. Dziś możemy potwierdzić, że popularny "Chudy" wróci na ring po ponad rocznej przerwie w najbliższą środę podczas gali znanego promotora Lou DiBelli w Nowym Jorku. Jego rywalem na dystansie ośmiu rund będzie niepokonany Louis Cruz (11-0, 5 KO).
SZEREMETA: ZROBIĘ WSZYSTKO, ŻEBY WALKA NIE BYŁA NUDNA

- Z każdym treningiem moja forma wzrasta. Na szczęście wszystkie dolegliwości są już poza mną, więc mogę skupić się tylko i wyłącznie na ciężkiej pracy. Zrobię wszystko, żeby nasza walka była emocjonująca dla kibiców - mówi niepokonany Kamil Szeremeta (12-0, 1 KO), który 20 lutego podczas gali w Legionowie spotka się Artiomem Karpecem (21-0, 6 KO).


CIEŚLAK ZNÓW POTRENUJE WSPÓLNIE Z ADAMKIEM?

Wszystko wskazuje na to, że Michał Cieślak (11-0, 7 KO) na przełomie lutego i marca pojedzie na trzytygodniowy obóz do Łomnicy, gdzie wspólnie z Tomaszem Adamkiem (50-4, 30 KO) będzie się przygotowywał do kwietniowego występu na Polsat Boxing Night w Krakowie. Informację potwierdza szkoleniowiec Cieślaka, Adam Jabłoński.KALENDARZ KIBICA 2016

Bardzo dobrze zaczyna się nowy rok. Na pięściarskiej mapie pojawiły się nowe, ale także reaktywowane turnieje. Wzorem poprzednich lat prezentujemy Wam Kalendarz Kibica 2016, który również z Waszą pomocą na bieżąco uaktualniamy. Zapraszamy do lektury.


BRAEHMER-OOSTHUIZEN 12 MARCA W NIEMCZECH

Potwierdziły się informacje o terminie walki pomiędzy Juergenem Braehmerem (47-2, 35 KO) a Thomasem Oosthuizenem (25-0-2, 14 KO). Pięściarze skrzyżują rękawice 12 marca na ringu w Jahnsportforum w Neubrandenburgu. Stawką będzie należący do Niemca regularny pas WBA w wadze półciężkiej.


RUSIEWICZ ROZPOCZYNA SPARINGI Z MARCO HUCKIEM

Łukasz Rusiewicz (21-22, 12 KO) oprócz tego, że jest testerem młodych, obiecujących pięściarzy, często wyjeżdża również do innych krajów, aby uczestniczyć w sesjach sparingowych podczas przygotowań bokserów. I właśnie dziś "Rusek" rozpoczyna sparingi z byłym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Marco Huckiem (38-3-1, 26 KO), który przygotowuje się do walki z Olą Afalobim (22-4-4, 11 KO) zaplanowanej na 27 lutego. Poinformował o tym promotor Krystian Cieśnik.TYSON FURY: NIE ZAWALCZĘ Z HAYE'EM NAWET ZA STO MILIONÓW!

Tyson Fury (25-0, 18 KO) czasem mówi jedno, a robi drugie, ale wyjątkowo konsekwentnie wypowiada się na temat ewentualnej potyczki z Davidem Haye'em (27-2, 25 KO). Angielski kolos, aktualny mistrz świata wagi ciężkiej według organizacji WBA i WBO, znów powiedział, że nie zamierza dawać szansy swojemu rodakowi, który w przeszłości dwukrotnie go wykiwał.