ABEL SANCHEZ: CHCIAŁBYM WALKI GASIJEWA Z RAMIREZEM

Kilka dni temu sławny trener Abel Sanchez oznajmił, że znalazł większą wersję "nowego Gołowkina" w osobie Murata Gasijewa (22-0, 16 KO). Teraz wyraził chęć zaatakowania wspólnie tronu federacji IBF kategorii cruiser, na którym od kilku miesięcy zasiada Victor Emilio Ramirez (22-2-1, 17 KO).

- To naprawdę drugi Gołowkin i moim zdaniem gdyby doszło do takiego spotkania, Murat zastopowałby Ramireza w przeciągu kilku rund. To zajęłoby mu cztery, może pięć starć. Mam więc nadzieję, że uda się doprowadzić do tego pojedynku jeszcze w pierwszym kwartale tego roku - stwierdził Sanchez.

W połowie grudnia Gasijew przystąpił do eliminatora do tronu federacji IBF. Znokautował Isiaha Thomasa, ale uderzył ułamek sekundy po gongu na przerwę i potyczkę uznano za nieodbytą. W tej chwili zajmuje trzecie miejsce w rankingu, jednak dwie pierwsze pozycje pozostają nieobsadzone.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 25-01-2016 23:39:34 
Jest kilku świetnych zawodników, chyba najciekawsza kategoria ale moim zdaniem jeśli Usyk dorwie się do pasów to już ich nie odda...
 Autor komentarza: LatajacyDywanik
Data: 26-01-2016 07:23:56 
A mnie ten Usyk jakoś bardzo nie przekonuje..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-01-2016 07:42:39 
zgadzam się, że w junior ciężkiej jest mnóstwo ciekawych zestawień, mamy m.in drozd, lebedev, huck, glowacki, diablo, cuningham (ciekawe co z niego zostanie w cruiser), niedoceniany ramirez wlasnie, usyk (niech z kims zawalczy ale rokuje znakomicie), bijok czakijew, bijok kudriaszow (chociaz jego bym wyrzucil gdzies na zaplecze), panowie z afryki - mchunu, makabu, duradola. Praktycznie w pierwszej 10 mamy zestawienia gdzie niemal kazdy moze wygrac/przegrac z kazdym.

Szersze zaplecze tez stoi na wysokim poziomie. Ogólnie rzecz biorąc w junior ciężkiej poziom jest bardzo wyrównany co może za sobą nieść wiele emocji i niespodzianek.

Co do Gasijeva, tak jak w przypadku kazdego prospekta - poczekajmy na test. Ramirez bylby znakomitym, bo wg mnie Ramirez mimo swoich ograniczen jest czołówką tej wagi na chwile obecną.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 26-01-2016 09:12:49 
Ramirez niedoceniany i czołówka ? Ludzie on ma pas przez przypadek, jeszcze o mało nie przegrał z McKenzie.
Człowiek-Pech Masternak by mu zabrał ten pas nawet.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 26-01-2016 11:14:26 
Gasijew moze skonczyc jak Kudriaszow
 Autor komentarza: pavlus
Data: 26-01-2016 11:48:34 
Ramirez weźmie rewanż z McKenzie i zamuruje pas IBF na kolejne długie miesiące ...
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 26-01-2016 13:43:17 
Chciałem zobaczyć ten nokaut Gasijew na Thomasie, bo mam przeczucie, że po protu uratowali dupę pompowanemu balonowi z USA i jego zero w rekordzie.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 26-01-2016 13:43:29 
szukałem, ale nigdzie nie ma.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 26-01-2016 15:40:38 
Ja Ci mogę opowiedzieć.

Było no contest, bo Thomas wyłapał mocną pigułę wyraźnie po gongu kończącym rundę. Nie padł po tym na deski tylko pijanym krokiem wrócił do swojego narożnika. Generalnie walka była dosc równa ze wskazaniem na Thomasa, Gassijew specjalnie mnie tam niczym nie przekonywał, trochę krótki jest, jesli ma przypominać innego podopiecznego Abela Sancheza, to raczej nie GGG, a Denisa Shafikova. Skracania ringu Kazacha to on nie ma, 'hed muwmentu' nie zaobserwowałem, trochę za łatwo jak na mój gust zjadał prawe Amerykanina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.