POWRÓT CHUDECKIEGO! ZAWALCZY NA GALI LOU DIBELLI NA MANHATTANIE

Wczoraj informowaliśmy Was o bokserskich przygodach Michała Chudeckiego (10-1-1, 3 KO) w Stanach Zjednoczonych. Dziś możemy potwierdzić, że popularny "Chudy" wróci na ring po ponad rocznej przerwie w najbliżsżą środę podczas gali znanego promotora Lou DiBelli w Nowym Jorku. Jego rywalem na dystansie ośmiu rund będzie niepokonany Louis Cruz (11-0, 5 KO).

Nie będzie to więc powrót łatwy, ponieważ przeciwnik Chudeckiego jest naprawdę wymagający. To zawodnik promotora DiBelli, który ma pod swoimi skrzydłami m.in. mistrza świata federacji WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera. Nieznaczym faworytem może być pięściarz mieszkający na Bronxie, ale z drugiej strony wydaje się, że Cruz nie mierzył się jeszcze na zawodostwie z pięściarzami pokroju Michała.

Chudecki trenuje na co dzień w Mayweather Boxing Club w Las Vegas, w ostatnim czasie przygotowywał się z Filadelfii, pomagając również Danny'emu Garcii przed jego walką z Robertem Guerrero. Pięściarz z Poznania przekonuje, że jest dobrze przygotowany, a ciągła nauka i poprawianie warsztatu bokserskiego w Stanach może wyjść tylko na plus.

28-latek swój ostatni pojedynek stoczył w listopadzie 2014 roku przegrywając przed czasem z Michałem Syrowatką podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-01-2016 12:19:56 
ten nos to mógłby sobie jednak w końcu nastawić...
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 25-01-2016 12:29:52 
No to Chudecki prawdopodobnie już robi za journeymana. Jeśli nie teraz, to po tej walce, bo nie sądzę, żeby wygrał.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 25-01-2016 12:35:43 
mu Jeff zycie uratował
sie dobrze ustawi za buma bedzie sluzyl dobre lata to lepsze niz w PL siedzenie i zarabianie groszy
 Autor komentarza: odyniec
Data: 25-01-2016 12:54:25 
ja chce zobaczyc jego rewanz z Syrowatka cwaniaczkiem
 Autor komentarza: PNH
Data: 25-01-2016 14:00:14 
coś mi się wydaje że, hodują sobie mniejszą wersję szpilki. dobrze wyszkolony zawodnik z zajebistym zapleczem(trener,sparingpartnerzy) dający efektowne i emocjonujące walki dla publiki. z tą różnicą że, jego rolą nie będzie zwycięstwo tylko ładne k.o.(podejrzana szczęka) a i jeszcze jedno, krzywdy miejscowemu bohaterowi też nie zrobi(chyba ma watę).
taki super bum(bez obrazy dla chudeckiego, ale tak to widzę)
 Autor komentarza: tyler
Data: 25-01-2016 17:33:39 
Chudecki mógłby poprawić siłę ciosu, bo strzelenie takimi kapiszonami nie doprowadzi go zbyt wysoko.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 26-01-2016 14:15:03 
up
Właśnie m.in. dlatego wątpię w jego zwycięstwo z Louisem Cruzem. Cruz to (jeszcze) nikt wielki. Taka podróbka Mayweathera trochę, Chudecki może być lepszy w ringu. Ale cios ma słaby - przed czasem raczej nie wygra, a na punkty w USA wygrać mu nie dadzą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.