Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-24

 


GARCIA ZGARNĄŁ 1,5 MILIONA, GUERRERO NIECO MNIEJ

Danny Garcia (32-0, 18 KO) zgodnie z oczekiwaniami zwyciężył wczoraj Roberta Guerrero (33-4-1, 18 KO) podczas gali PBC w Staples Center w Los Angeles i zgarnął pas mistrza świata federacji WBC wagi półśredniej. W amerykańskich portalach bokserskich pojawiły się informacje o gażach. Nowy czempion zainkasował 1,5 miliona dolarów, a jego rywal 1,2 miliona dolarów.CHUDECKI BYŁ SPARINGPARTNEREM GARCII PRZED JEGO WALKĄ Z GUERRERO

Troszkę zapomniany, ale na pewno nie stojący w miejscu Michał Chudecki (10-1-1, 3 KO) próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych i wciąż poprawia swój boks pod okiem znakomitych fachowców. Obecnie mieszka w Las Vegas i trenuje w gymie Floyda Mayweathera, gdzie lekcji udziela mu m.in. jedyny w swoim rodzaju wujek "Moneya", Roger Mayweather. To jednak nie wszystko!


RUSZA MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX 2016

Poznaliśmy terminarz Międzynarodowego Grand Prix 2016. Małopolska droga do Igrzysk Olimpijskich 2020 Tokio została rozpoczęta. Zamierzeniem organizatorów było zagwarantowanie zawodnikom możliwość konfrontacji na cyklicznej imprezie, a zeszłoroczne, ogromne zainteresowanie w bieżącym cyklu zostało ograniczone do 50 pojedynków - dlatego kto pierwszy ten ma gwarancję startu - dokładne informacje w rozwinięciu.