CHUDECKI BYŁ SPARINGPARTNEREM GARCII PRZED JEGO WALKĄ Z GUERRERO

Cezary Kolasa, Informacja własna

2016-01-24

Troszkę zapomniany, ale na pewno nie stojący w miejscu Michał Chudecki (10-1-1, 3 KO) próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych i wciąż poprawia swój boks pod okiem znakomitych fachowców. Obecnie mieszka w Las Vegas i trenuje w gymie Floyda Mayweathera, gdzie lekcji udziela mu m.in. jedyny w swoim rodzaju wujek "Moneya", Roger Mayweather. To jednak nie wszystko! 

Popularny "Chudy" ostatnio przebywał w Filadelfii, gdzie pomagał w przygotowaniach Danny'emu Garcii (32-0, 18 KO) przed jego mistrzowskim starciem o pas WBC wagi półśredniej z Robertem Guerrero (33-4-1, 18 KO). 9 stycznia odbył ostatni sparing ze "Swiftem" i powrócił do Vegas, gdzie przebywa ze swoją żoną, Julią. Dostał też sporo rad od szkoleniowca Amerykanina, a zarazem jego ojca, charyzmatycznego Angela Garcii. 

Jak widać, team 27-latka jest zadowolony ze współpracy z Chudeckim, który nie pierwszy raz miał okazję pomagać mu w przygotowaniach do walk.

Na dniach opublikujemy wywiad z Michałem Chudeckim, który opowie nam m.in. o swoim pobycie w Stanach, treningach w Las Vegas, współpracy z osobami śliśle związanymi z Floydem Mayweatherem i jego gymem.