Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-16

 
'HAYEMAKER' WRÓCIŁ I ZNÓW NOKAUTUJE!

Trzy i pół roku David Haye (27-2, 25 KO) kazał swoim fanom czekać na powrót między liny. Dopiero dziś wieczorem w hali O2 Arena w Londynie przypomniał o sobie w konfrontacji z Markiem de Morim (30-2-2, 26 KO). Powrót okazał się bardzo okazały i efektowny.SHIELDS: ZAATAKUJEMY TUŁÓW WILDERA

- Kiedy byłem młodym chłopakiem, marzyłem o takiej chwili jak ta. Jestem przekonany, że wygram ten pojedynek - uważa niezwykle zmotywowany Artur Szpilka (20-1, 15 KO). Około piątej nad ranem Polak wyjdzie do ringu w Barclays Center, by skrzyżować rękawice z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO), mistrzem świata królewskiej kategorii według federacji WBC.SZPILKA-WILDER: BREAZEALE STAWIA NA SWOJEGO RODAKA

Dominic Breazeale (16-0, 14 KO) był wstępnie przymierzany do startu na dzisiejszej gali na Brooklynie. Coś wspominano o możliwej potyczce z Andrzejem Wawrzykiem, ale ostatecznie zaboksuje za tydzień z Amirem Mansourem (22-1-1, 16 KO). Olimpijczyk reprezentacji USA z Londynu jest przekonany, że Deontay Wilder (35-0, 34 KO) poradzi sobie za kilkanaście godzin z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO).


EKSPERCI SKY SPORTS ZGODNI - WILDER WYGRA PRZEZ NOKAUT

Nikt z panelu ekspertów telewizji Sky Sports, która będzie transmitować w Wielkiej Brytanii pojedynek mistrza świata WBC w wadze ciężkiej Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO), nie wierzy w zwycięstwo Polaka. Co więcej, wszyscy spodziewają się, że pięściarz z Wieliczki zakończy pojedynek w Barclays Center na deskach.ARTUŚ, LUTUJ!

Walka Artura Szpilki (20-1, 15 KO) z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO) budzi wielkie emocje. Swoimi przemyśleniami na temat zbliżającego się pojedynku zapragnął podzielić się jeden z Was. Zapraszamy do ciekawej lektury!


DEONTAY WILDER: WIDZIAŁEM W OCZACH SZPILKI STRACH

- Krew się we mnie gotuje, jestem gotowy na akcję, chcę dać ludziom tego czego pragną! Usłyszycie raz jeszcze "and still" - powiedział w rozmowie z Mateuszem Borkiem broniący po raz trzeci pasa WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (35-0, 34 KO). Już dziś w nocy jego starcie z Arturem Szpilką (20-1, 15 KO).


MAŁE PIĘŚCI: SZPILKA vs WILDER

16 stycznia oczy pięściarskiego świata będą zwrócone na nowojorski Brooklyn. Zobaczymy tam walkę o pas WBC wagi ciężkiej między dzikim mistrzem Deontayem Wilderem i polskim chuliganem Arturem Szpilką. To będzie ósme podejście Polaka do walki o mistrzostwo świata HW. Czy ''Szpila'' zaprezentuje się lepiej od poprzedników? Kiedy nadchodzą spektakle takiego kalibru, ''Małe pięści'' przedstawiają prognozy wojenne.
MACIEJ SULĘCKI: BIJĘ TERAZ TROCHĘ MOCNIEJ

- Kolejna walka i szczebelek, który po prostu trzeba przeskoczyć - mówi na godziny przed występem w Barclays Center najlepszy polski "średni", Maciej Sulęcki (21-0, 6 KO). Jego rywalem na gali Szpilka vs Wilder będzie groźny pomimo przeciętnego rekordu Derrick Findley (22-17-1, 14 KO).PIOTR WILCZEWSKI O POTENCJALNEJ WALCE Z MISZKINIEM NA PBN

Już nie jest żadną tajemnicą, że Piotr Wilczewski (31-3, 10 KO) jest przymierzany do gali Polsat Boxing Night. Emerytowany od trzech i pół roku "Wilk" wcielił się w rolę trenera czołowych polskich zawodowców, lecz dał się namówić na powrót i spotkanie z Maciejem Miszkiniem (19-3, 5 KO). Niestety w ostatnich dniach na przeszkodzie stanęli promotorzy Miszkinia i pojedynek stanął pod znakiem zapytania. Wilczewski, w przeszłości mistrz Europy kategorii super średniej, ma jednak wciąż nadzieję, że do tego pojedynku dojdzie. I jak sam przyznaje, czeka jeszcze dwa, maksymalnie trzy tygodnie, na rozstrzygnięcie sytuacji.