ZWYCIĘZCA WALKI GARCIA-GUERRERO MUSI SPOTKAĆ SIĘ Z KHANEM

Za dziesięć dni Danny Garcia (31-0, 18 KO) spotka się z Robertem Guerrero (33-3-1, 18 KO). W stawce będzie wakujący tytuł mistrza świata wagi półśredniej federacji WBC. Ale władze organizacji nowemu championowi narzucają kolejne obowiązkowe obrony pasa.

Lepszy z dwójki Garcia vs Guerrero w pierwszej obronie będzie musiał skrzyżować rękawicę z Amirem Khanem (31-3, 19 KO). Jeśli pokona również tę przeszkodę, w drugiej z rzędu obowiązkowej obronie będzie musiał walczyć ze zwycięzcą eliminatora, w którym mają się zmierzyć Lamont Peterson (34-3-1, 17 KO) oraz Andre Berto (30-4, 23 KO).

W dalszej perspektywie wyznaczono również pięściarzy do mini turnieju, który ma wyłonić przyszłego challengera. W parach półfinałowych mają się bić Sammy Vasquez z Aaronem Martinezem, a także Miguel Barrionuevo z Azelem Cosio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 13-01-2016 09:13:59 
Jeśli Garcia wygra z Guerrero, to będzie świetna walka rewanżowa z Khanem, w której Amir będzie sporym faworytem w moich oczach.
Tylko czy Garcia wygra z Guerrero, bo to wcale nie takie pewne. Wałek jak najbardziej prawdopodobny.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 13-01-2016 09:23:49 
serio? ja mysle ze Garcia zje Guerrero a Khana już raz pobil bez większych problemów wiec i tym razem powinien sobie poradzić choć szczerze mowiac o nie przepadam za Swiftem od jakiegoś czasu - wkurza mnie choć na początku kariery był fajny gość teraz obrósł w piórka i gwiazdorzy
dajcie mu snickersa
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 13-01-2016 09:55:07 
Niby kozacka walka a jakos zainteresowanie średnie nią.
Ja stawiam na Garcie z Guerrero, ale w ewentualnym rewanżu na Khana.

Pakistaniec ostro go masakrował do czasu lewego sierpa scinającego z nóg.
 Autor komentarza: szewczenko
Data: 13-01-2016 10:18:36 
Szykuje nam się kilka ciekawych pojedynków.Z GUERRERO minimalnym faworytem GARCIA,z KHANEM 50/50.GARCIA przeplata dobre pojedynki ze słabymi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.