MIKE ALVARADO SZYKUJE SIĘ DO POWROTU

Po trzech kolejnych porażkach Mike Alvarado (34-4, 23 KO) zrobił sobie roczną przerwę. Teraz były mistrz świata kategorii junior półśredniej w wersji tymczasowej planuje powrót do boksu.

W ostatnim występie, który dopełniał trylogię z Brandonem Riosem, 35-letni Mike poległ po trzech rundach. Ale zapewnia, iż był wtedy w innym miejscu swojego życia.

- Byłem w ciemnych świecie i w ogóle nie postępowałem tak, jak powinienem robić. Żyłem innym życiem, coś się we mnie wypaliło, lecz teraz wszystko wygląda już inaczej. Jestem zmotywowany i gotowy do poświęceń. Macie przed sobą odmienionego człowieka - przekonuje Alvarado. Poniżej przypominamy porażkę w trzeciej walce z Riosem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 08-01-2016 16:24:21 
Nie, tylko nie to.
Prawdopodobnie powrót po pieniążki.
 Autor komentarza: RSC2
Data: 08-01-2016 16:28:51 
A czy znasz boksera zawodowego ,który nie walczyłby dla pieniędzy?
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 08-01-2016 18:37:07 
Mike Alvarado był pełnoprawnym mistrzem federacji WBO w kategorii junior półśredniej. Wersję tymczasową (interim) tej federacji zdobył wygrywając rewanż z Riosem, zaś później został mianowany pełnoprawnym posiadaczem passa WBO. Federacja wówczas odebrała ten tytuł Marquezowi z uwagi na fakt, iż Meksykanin przez długi czas nie bronił tego pasa. Do walki z Prowodnikowem w rodzinnym Denver "Mile High" wychodził broniąc tytułu WBO pełnoprawnego, a nie interim.
 Autor komentarza: werus
Data: 09-01-2016 20:43:48 
Mike przeżył ogromny wstrząs z Riosem. Po takich przejściach sądzę, że już jest cieniem pięściarza
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.