Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-31

 


NAJLEPSZE NOKAUTY WEDŁUG BOXING NEWS

Jak zawsze pod koniec roku czytelnicy najstarszej gazety bokserskiej, czyli brytyjskiego pisma Boxing News, wybierają najlepsze nokauty. Jak na razie na prowadzeniu (37% głosów) jest Saul Alvarez (46-1-1, 32 KO), który w maju zdemolował Jamesa Kirklanda (32-2, 28 KO). Egzekucja ta miała miejsce na ringu w Houston, gdzie 25-letni "Canelo" w trzeciej rundzie swoim piekielnym sierpowym ściął z nóg starszego o sześć lat czarnoskórego rywala.


POMYSŁY ARUMA: IBEABUCHI-RUIZ JR ORAZ RAMIREZ-ABRAHAM 9 KWIETNIA

Bob Arum nie dopuszcza do siebie myśli o tym, że Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) rzeczywiście stoczy 9 kwietnia pożegnalny bój. Ma nadzieję, że po wypełnieniu trylogii z Timothy Bradleyem (33-1-1, 13 KO) uda się go jeszcze namówić na listopadowy bój z Terence'em Crawfordem (27-0, 19 KO). Ale na wszelki wypadek stara się zabezpieczyć galę w MGM Grand w Las Vegas bardzo ciekawymi nazwiskami.WIDEO: HRGOVIĆ vs BAKHTIDZE (+91kg) - ĆWIERĆFINAŁ ME 2015

Filip Hrgović (+91kg) w wielkim stylu zdobył tytuł mistrza Europy kategorii super ciężkiej. Poza jedną walką kolejnych rywali odprawiał w wielkim stylu. Męczył się tylko w półfinale, bo Mihai Nistor z Rumunii postawił mu naprawdę wysoko poprzeczkę, przegrywając stosunkiem głosów dwa do jednego. Chcemy zakończyć ten rok z przytupem, dlatego prezentujemy Wam teraz starcie z Mikheil Bakhtidze.