Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-28

 


WIDEO: BELBEROV vs OMAROW

Startujący w wadze super ciężkiej Petar Belberov (+91kg) awansował w tegorocznych Mistrzostwach Europy do strefy medalowej. W ćwierćfinale Bułgar odprawił stawianego raczej w roli faworyta Magomeda Omarowa z Rosji, a my teraz prezentujemy Wam ich starcie.



HOLYFIELD RADZI KLICZCE ZMIANĘ W NAROŻNIKU - ROACHA ZA BANKSA

Do dziś wielu ekspertów zastanawia się, jakie były przyczyny tak słabej postawy Władimira Kliczki (64-4, 53 KO) w konfrontacji z Tysonem Furym (25-0, 18 KO). Niektórzy wypominają mu wiek, inni wskazują na warunki fizyczne rywala, natomiast legendarny Evander Holyfield, jedyny w historii czterokrotny mistrz wszechwag, uważa dla odmiany, że problemem jest słaby narożnik Ukraińca.



POWIETKIN Z BLISKA OBEJRZY WALKĘ SZPILKI Z WILDEREM

Aleksander Powietkin (30-1, 22 KO) - oficjalny pretendent do tronu federacji WBC wagi ciężkiej, z bliska będzie przyglądał się konfrontacji Artura Szpilki (20-1, 15 KO) z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO). Zwycięzca zaplanowanej na 16 stycznia walki w kolejnej obronie tytułu będzie musiał spotkać się właśnie z Rosjaninem.


HITY 2015 ROKU W PROGRAMIE JIMA LAMPLEYA NA HBO

Kliczko-Fury, Cotto-Canelo, ponadto walki Gołowkina, Kowaliowa, "Chocolatito" i w ramach kooperacji Mayweather-Pacquiao - niemal wszystko, co najważniejsze w zawodowym boksie, działo się w kończącym się roku na antenie telewizji HBO. Małe filmowe podsumowanie minionych dwunastu miesięcy zostało wyemitowano przez stację w programie "The Fight Game with Jim Lampley".