Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-27

 
WIDEO: NISTOR vs SZEWADZIUCKIJ (+91kg)

Mihai Nistor (+91kg) podczas sierpniowych Mistrzostw Europy doszedł do strefy medalowej, a jego porażka w półfinale z późniejszym mistrzem była mocno kontrowersyjna. Jako iż niedzielny wieczór nie może obejść się bez boksu na wysokim poziomie, prezentujemy Wam jego walkę ćwierćfinałową i zwycięstwo nad Ukraińcem Igorem Szewadziuckijem.

PLANY ROMANA GONZALEZA - REWANŻ Z ESTRADĄ I CZWARTA KATEGORIA

Roman Gonzalez (44-0, 38 KO) do niedawna był szerzej nieznanym zawodnikiem, teraz natomiast, szczególnie po odejściu na sportową emeryturę Floyda Mayweathera Jr, wyrasta na wielką gwiazdę rankingu P4P. Pięściarz z Nikaragui rozważa poważnie rewanż ze świetnym Juanem Francisco Estradą (33-2, 24 KO), a także przenosiny do wyższej kategorii, junior koguciej.


MAŁE PIĘŚCI: HUGHIE 2016

W przyszłym roku waga ciężka będzie najciekawsza od lat. Czekam zwłaszcza na walki pewnego młodego zawodnika, którego umiejętności bokserskie są unikalne. I nie jest to ani Anthony Joshua, ani Joseph Parker, ani Artur Szpilka...


WIELKI I NIESPEŁNIONY IKE IBEABUCHI WRÓCI NA GALI PACQUIAO?

Ike Ibeabuchi (20-0, 15 KO) to bezsprzecznie jeden z największych, o ile nie największy zmarnowany talent w historii wagi ciężkiej boksu zawodowego. Demony z przeszłości zastopowały prężnie rozwijającą się karierę, podczas gdy stacja HBO szykowała już ogromne pieniądze za jego walkę z Lennoxem Lewisem. Teraz, po kilkunastu latach, Nigeryjczyk zapowiada powrót na ring!

JEGOR MECHONCEW POKAŻE SIĘ W STYCZNIU

Jegor Mechoncew (10-0, 7 KO) z wielkimi sukcesami w boksie olimpijskim od momentu podpisania zawodowego kontraktu niemal z miejsca stał się kandydatem do mistrzostwa świata wagi półciężkiej. Miniony rok zakończył jednak zaledwie trzema walkami i pierwszym nokdaunem w karierze. A teraz poziom jego rywali ma jeszcze bardziej wzrosnąć.


SIWY ZAWALCZY Z HAUMONO? JEST ZAPYTANIE Z AUSTRALII

Marcin Siwy (13-0, 6 KO) może przebierać w ofertach. Nowa propozycja tym razem zawędrowała z Australii. Wstępnie zapytano Polaka o walkę w lutym na gali Sydney, na której miałby skrzyżować rękawice z 40-letnim Solomonem Haumono (23-2-2, 20 KO). Pojedynek zakontraktowany zostałby na dziesięć rund, a stawką starcia byłby jeden z regionalnych pasów WBC.