SIWY ZAWALCZY Z HAUMONO? JEST ZAPYTANIE Z AUSTRALII

Marcin Siwy (13-0, 6 KO) może przebierać w ofertach. Nowa propozycja tym razem zawędrowała z Australii. Wstępnie zapytano Polaka o walkę w lutym na gali Sydney, na której miałby skrzyżować rękawice z 40-letnim Solomonem Haumono (23-2-2, 20 KO). Pojedynek zakontraktowany zostałby na dziesięć rund, a stawką starcia byłby jeden z regionalnych pasów WBC.

Polski pięściarz jest chętny na taki pojedynek, jego obóz czeka teraz na dalsze informacje ze strony australijskiej. 

- Nic nie jest jeszcze pewne, dostaliśmy na razie tylko zapytanie. Spokojnie czekamy na rozwój sytuacji - powiedział portalowi Bokser.org promotor pięściarza Mariusz Grabowski. 

Podopieczny Tymex Boxing Promotion był przymierzany m.in. do walki z Michaelem Wallischem w Niemczech oraz do starć nawet poza Europą.

Wallisch miał zaboksował w styczniu z Marcinem Rekowskim, ten jednak wycofał się z pojedynku z powodu kontuzji. Team Siwego ze spokojem analizuje poszczególne oferty i zapytania, jakie do nich napływają. Niewykluczone jednak, ze Marcina niedługo zobaczymy w ringu z mocnym rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 27-12-2015 18:46:39 
Po nazwisku widzę że ten Australijczyk pochodzi z Samoa a ci kopią jak konie zresztą widać to w jego rekordzie. Siwy powinien najpierw zawalczyć z kimś z dodatnim bilansem kto ma więcej niż 10 wygranych walk, do Australi pojedzie na pożarcie dla lokalnego emeryta. Myślę że opcja z Niemiec byłaby bezpieczniejsza dla zdrowia.
 Autor komentarza: boksfaner
Data: 27-12-2015 19:37:43 
co on niby chce osiągnąć... :)
 Autor komentarza: CELko
Data: 27-12-2015 20:12:30 
Saumono ogromny zawodnik z rugby, no i cios a bardziej sile fizyczna posiada.Przy tej technice Siwego bylby bardzo fajny pojedynek i ostre cepy z obu stron.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 28-12-2015 02:18:09 
Wpierdol na Siwym. Koleś Patiego ulał w 2 rundzie. Siwy wolny klocek bez szans w tej walce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.