Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-16

 
DUHAUPAS CHĘTNIE PRZETESTUJE JOSHUĘ

Pod koniec września Johann Duhaupas (32-3, 20 KO) sprawił Deontay Wilderowi spore problemy w jego drugiej obronie pasa WBC wagi ciężkiej. Teraz Francuz chciałby przetestować namaszczonego na przyszłą gwiazdę królewskiej kategorii Anthony'ego Joshuę (15-0, 15 KO), który po trudnej przeprawie z Dillianem Whyte'em powróci do akcji dopiero 9 kwietnia w Londynie.
KAUFFMAN GOTÓW SPRAWDZIĆ MOŻLIWOŚCI JOSHUY

Po obnażeniu pewnych niedociągnięć rośnie lista chętnych na spotkanie z Anthonym Joshuą (15-0, 15 KO). Tym razem gotowość spotkania z mistrzem olimpijskim w wadze super ciężkiej wyraził Travis Kauffman (30-2, 22 KO), który w miniony weekend zdaniem wielu został skrzywdzony werdyktem przyznającym wygraną Chrisowi Arreoli.EBU: JOSHUA NIE BĘDZIE WALCZYŁ O MISTRZOSTWO EUROPY

Już w sobotę starcie Roberta Heleniusa (21-0, 13 KO) z Franzem Rillem (11-0, 7 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej. Promujący Anthony'ego Joshuę (15-0, 15 KO) Eddie Hearn ma chrapkę, by jego podopieczny spotkał się 9 kwietnia ze zwycięzcą tej konfrontacji, ale EBU już w przedbiegach wykluczyło taką opcję.