Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-10

 
GRAND PRIX MAŁOPOLSKI ZAKLICZYN 2015 - KULISY

Kulisy gali finałowej Grand Prix w Zakliczynie i wyniki końcowe półrocznych zmagań pięściarzy i pięściarek. Sprawdźmy, komu udało się stanąć na podium, który klub ostatecznie przekroczył 'setkę'. Czy zobaczymy ich na przyszłorocznej edycji, której start zaplanowano już na luty?!DROZD vs MAKABU 8 KWIETNIA W MOSKWIE!

Długo wracający do zdrowia Grigorij Drozd (40-1, 28 KO) i jego cały sztab ustalili datę powrotu, a zarazem obowiązkowej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC kategorii junior ciężkiej. Oficjalnym pretendentem od połowy maja pozostaje Ilunga Makabu (19-1, 18 KO).MASTERNAK JUŻ W ANGLII, CISZA PRZED BURZĄ

Już o siódmej nad ranem Mateusz Masternak (36-3, 26 KO) wyleciał z Niemiec do Anglii. Jeszcze dziś weźmie udział w konferencji prasowej przed sobotnią potyczką z Tonym Bellew (25-2-1, 16 KO) o wakujący tytuł mistrza Europy kategorii junior ciężkiej. Jutro ceremonia ważenia, ostatnia noc i do roboty!WACH ZNÓW NA DOPINGU?

Niepokojące doniesienia napływają zarówno z Rosji, jak i zza oceanu. Mariusz Wach (31-2, 17 KO) do tej pory nie otrzymał pieniędzy za walkę z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO), a wszystko przez rzekome wykrycie w jego organizmie niedozwolonych środków wspomagających.


ARREOLA: MUSZĘ BYĆ GŁODNY JAK SAM SKUR****N

To prawdopodobnie ostatni dzwonek dla Chrisa Arreoli (36-4-1, 31 KO). Po dwóch słabszych występach 34-letni Amerykanin wróci w sobotę na ring w San Antonio, gdzie spróbuje pokazać, że wciąż się liczy w wadze ciężkiej. - Muszę być dawnym sobą, między linami być głodny jak sam skur****n! - mówi.

DILLIAN WHYTE: ZAWSZE MIAŁEM CIĘŻKIE RĘCE

Już pojutrze Anthony Joshua (14-0, 14 KO) skrzyżuje rękawice z Dillianem Whyte'em (16-0, 13 KO). Będzie to rewanż za młodzieńcze czasy, gdy Whyte zwyciężył na punkty, posyłając nawet rywala na deski. Wśród kibiców wyraźnym faworytem wydaje się być wciąż aktualny mistrz olimpijski wagi super ciężkiej i podobnie sprawę typują brytyjscy bukmacherzy.


JOSHUA I WHYTE WYCIĄGAJĄ CIĘŻKIE ARMATY

- To dobry zawodnik, więc walka może potrwać dłużej niż dwie-trzy rundy. Ale przecież na to szykuję się od wielu miesięcy - mówił dziś na konferencji prasowej Anthony Joshua (14-0, 14 KO), który pomimo różnych zaczepek Dilliana Whyte'a (16-0, 13 KO) zachował spokój i opanowanie. Stracił je natomiast rywal, gdy Joshua wspomniał o aferze dopingowej.


BRELAND: SZPILKA? MAŁY I TWARDY

Słynny amerykański pięściarz Mark Breland, który pracuje jako jeden z trenerów Deontaya Wildera (35-0, 34 KO), przyznaje, że nie ma za wiele do powiedzenia na temat jego najbliższego rywala, Artura Szpilki (20-1, 15 KO). - To niski, dość mały zawodnik. Jest twardy. Tyle - stwierdził.ROY JONES JR NA TRENINGU MEDIALNYM PRZED WALKĄ Z MACCARINELLIM

- Po przyjęciu rosyjskiego paszportu tutejsi ludzie traktują go jako swojego. Roy jest ich nowym bohaterem, ja wrogiem. Ale nie przyjechałem tu szukać przyjaciół, tylko chcę zdzielić mocno swojego rywala i wyjechać ze zwycięstwem - mówi Enzo Maccarinelli (40-7, 32 KO), który w najbliższą sobotę w Moskwie skrzyżuje rękawice z Royem Jonesem Jr (62-8, 45 KO). Dawny król rankingu P4P prezentował się dziś na treningu medialnym i trzeba przyznać, że pomimo 47 lat na karku wciąż jest szybki. A jak jest szybkość...
WIDEO: HRYNIUK vs N'NANG

Startujący w wadze super ciężkiej Roger Hryniuk zanotował w miniony weekend wygraną w III Memoriale im. Leszka Drogosza. Rywalem pięściarza z Białegostoku był Kubańczyk Derek N'Nang. Polak zwyciężył jednogłośnie na punkty, a my prezentujemy Wam teraz nagranie z tego pojedynku.