Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-06

 

DiBELLA: QUILLIN CHCIAŁ WALCZYĆ NA ODWADZE, MÓGŁ ZOSTAĆ ZABITY

Miała być wielka wojna o Brooklyn, a skończyło się na szybkiej egzekucji. Daniel Jacobs (31-1, 28 KO) zastopował w nocy Petera Quillina (32-1-1, 23 KO) w ciągu zaledwie 85 sekund. Pokonany nie był wprawdzie na deskach, ale Lou DiBella, promotor gali w Barclays Center, podkreśla, że sędzia podjął dobrą decyzję, gdy uznał, że trzeba wkroczyć do akcji.
DZISIAJ WALKA REKOWSKIEGO W STOLICY, NIEBAWEM DUŻY POJEDYNEK?

- Marcin Rekowski dzisiaj walczy w Warszawie. Walka na szybko. Szykuje się jakieś duże wyzwanie dla "Reksa" niebawem i stąd ten pośpiech? - poinformował na swoim Twitterze dziennikarz i komentator boksu Piotr Jagiełło. To może być bardzo podobna sytuacja jak z lipca tego roku, kiedy to zorganizowano kameralną galę w Legia Fight Clubie, aby Andrzej Wawrzyk (31-1, 17 KO) mógł powrócić po długiej przerwie i dostać mistrzowską szansę.EWA BRODNICKA O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI Z PHILIPS

Już za niespełna dwa tygodnie Ewa Brodnicka (9-0, 2 KO) zmierzy się z Belgijką Elfi Philips (6-2-3, 2 KO). Zwyciężczyni zabierze z sobą do domu wakujący tytuł mistrzyni Europy wagi lekkiej. Polka na finiszu przygotowań wyleciała za ocean na sparingi, ale my złapaliśmy ją jeszcze tuż przed podróżą do USA. Zapraszamy.


CHRIS ALGIERI W KOŃCU NA PLUS

Serię dwóch porażek powstrzymał Chris Algieri (21-2, 8 KO). Były mistrz świata kategorii super lekkiej już na dobre zadomowił się w półśredniej, o czym świadczy wygrana po trudnej przeprawie nad Erickiem Bone'em (16-3, 8 KO).