Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-28

 

KLICZKO-FURY. ERUDYTA CZY CZŁOWIEK PIERWOTNY?

Clash of the titans. Wrodzona charyzma kontra prostota. Profesor kontra prymityw. Nuda przełamana dzikością. Władimir Kliczko zmierzy się w Dusseldorfie z Tysonem Fury. Stawka rzuca na kolana, bo w grę wchodzą należące do Ukraińca tytuły mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF, WBO i WBA wagi ciężkiej.


MME 2015: KADIRU KRÓLEM OLBRZYMÓW, KOMPLET ZŁOTYCH MEDALISTÓW

Dzisiejszy dzień był zupełnie inny niż poprzednie, gdyż tym razem nie mieliśmy okazji emocjonować się walkami z udziałem polskich pięściarzy. Nasi ostatni reprezentanci, czyli Konrad Kozłowski, Sebastian Wiktorzak i Kamil Mroczkowski, przegrali swoje piątkowe pojedynki półfinałowe i solidarnie zakończyli imprezę z brązowymi medalami. W sobotę, podczas uroczystej gali finałowej, poznaliśmy natomiast dziesięciu młodzieżowych mistrzów Europy.

WASZYM ZDANIEM: KLICZKO vs FURY!

Zaczynamy wieczór, na który wielu czekało od bardzo dawna. Za moment na ring w Dusseldorfie wyjdzie najlepszy zawodnik wagi ciężkiej - Władimir Kliczko (64-3, 53 KO), oraz najbardziej kontrowersyjny i charyzmatyczny, Tyson Fury (24-0, 18 KO). A to jest temat dla Was - kibiców!


WIDEO: KADIRU vs MROCZKOWSKI

Utytułowany Peter Kadiru okazał się przeszkodą nie do przejścia dla Kamila Mroczkowskiego (+91kg) i choć Polak znokautował go kilka miesięcy wcześniej, to w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy musiał uznać wyższość Niemca i zadowolić się brązowym medalem. Teraz prezentujemy Wam ich wczorajszy pojedynek.


WIDEO: GUSEINOV vs WIKTORZAK

Sebastian Wiktorzak (-69kg) poległ dopiero w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Przeszkodą nie do przejścia okazał się Ismail Guseinov z Azerbejdżanu. Teraz prezentujemy Wam ich wczorajszy pojedynek.


ZIMOWY OBÓZ Z ATRAKCJAMI

O tym że pięściarz to sportowo wszechstronny zawodnik, nie raz mogliśmy się przekonać. Dlatego kolejny obóz organizowany przez klub Gladiator z Warszawy to nie tylko treningi techniki, taktyki i wytrzymałości, ale także inne niespodzianki wypełniające zimowy czas. Zapraszamy