Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-27

 ŻYCIE W INNEJ RZECZYWISTOŚCI

Józef Grudzień  urodzony w 1939 roku. Mistrz olimpijski z Tokio (1964), wicemistrz olimpijski z Meksyku (1968). Mistrz Europy z Rzymu (1967), gdzie uznany został najlepszym pięściarzem turnieju, w Berlinie (1965) wicemistrz Europy. 3-krotny mistrz Polski seniorów (1965,67,68). Laureat nagrody im. red. Aleksandra Rekszy (1991). Waga lekka, zawodnik Pafawagu Wrocław i Legii Warszawa. Zapraszamy do wywiadu.


FURY ZAPOWIADA, ŻE UŁOŻY KLICZKĘ DO SNU W SZÓSTEJ RUNDZIE

- Macie naprzeciw siebie starego faceta i młodego faceta. Byłego mistrza i nowego mistrza. Czy muszę mówić więcej? Najpierw niszczę swoich rywali mentalnie, a potem fizycznie - na godziny przed walką Tyson Fury (24-0, 18 KO) zamiast powoli się wyciszać, tylko dodatkowo się nakręca. Za niewiele ponad trzydzieści godzin przekonamy się, w jakim rzeczywiście miejscu jest Anglik?
KAMIL MROCZKOWSKI PO AWANSIE DO PÓŁFINAŁU MME

Występujący w wadze super ciężkiej Kamil Mroczkowski jest już w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy, przy czym on od początku zastrzegał, że do Kołobrzegu przyjechał w jednym celu - po złoty medal. Wczoraj porozmawialiśmy z nim trochę o przebytych walkach i tej dzisiejszej z utytułowanym reprezentantem Niemiec. Zapraszamy.

FINAŁ OTWARTEGO GRAND PRIX MAŁOPOLSKI 2015

Po turniejowej podróży po Małopolsce, kibice doczekali się grudniowego finału - zorganizowanego przez Małopolski Okręgowy Związek - w Zakliczynie, gdzie będziemy mogli oglądać pojedynki kobiet i mężczyzn we wszystkich kategoriach wiekowych. Pełne informacje w rozwinięciu.