Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-26

 


KLICZKO ODPOWIEDZIAŁ NA PYTANIA FROCHA. 'FURY TO ZAGADKA'

Podczas gdy Tyson Fury (24-0, 18 KO) bryluje, na prawo i lewo sypiąc złotymi cytatami, Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) udzielił spokojnego wywiadu, w którym chłodno analizował swojego przeciwnika. W rozmowie z Carlem Frochem, który wcielił się w rolę reportera telewizji Sky Sports, Ukrainiec przyznał, że jego rywal stanowi twardy orzech do zgryzienia.
MAYWEATHER O PACQUIAO: SKUR***L POTRAFI WALCZYĆ

Terence Crawford (27-0, 19 KO) może być ostatnim rywalem Manny'ego Pacquiao (57-6-2, 38 KO), który 9 kwietnia zamierza zakończyć bokserską karierę. Wielu przestrzega Filipińczyka przed starciem z niepokonanym Amerykaninem, tymczasem Floyd Mayweather Jr postanowił również uprzedzić, ale nie "Pacmana", tylko swojego rodaka.
WIDEO: McGIVERN vs KOWAL

Karol Kowal (Skorpion Szczecin) przegrał walkę o medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy. James McGivern z Irlandii okazał się przeszkodą nie do przejścia i pewnie zwyciężył, a my teraz prezentujemy Wam nagranie z ich potyczki.
WIDEO: KOZŁOWSKI vs ROLENKO

Konrad Kozłowski (-75kg) pokonując wczoraj na punkty Władysława Rolenkę z Ukrainy zapewnił sobie awans do strefy medalowej trwających do soboty w Kołobrzegu Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Teraz prezentujemy Wam ten pojedynek.

SULAIMAN PROPONUJE GALĘ Z CANELO I GGG, ALE W OSOBNYCH WALKACH

Niewykluczone, że Giennadij Gołowkin (34-0, 31 KO) poczeka jeszcze dłużej na walkę o pas WBC w wadze średniej, który w miniony weekend wywalczył Saul Alvarez (46-1-1, 32 KO). Mauricio Sulaiman, prezydent wspomnianej federacji, stwierdził, że jest otwarty na pomysł, aby "Canelo" wcześniej stoczył walkę w dobrowolnej obronie tytułu. "GGG" miałby wystąpić na tej samej gali.WIDEO: WIKTORZAK vs HOWELLS

Sebastian Wiktorzak (Olimp Szczecin) pokonując na punkty Lewisa Howellsa z Walii zapewnił sobie przynajmniej brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wadze -69 kg. Obejrzyjcie teraz naszego półfinalistę w akcji.


ZBIGNIEW RAUBO: MÓWIŁEM, ŻE ZDOBĘDZIEMY TE TRZY MEDALE

- Mówiłem przed zawodami, że zdobędziemy trzy, a może nawet cztery medale. A jak ci trzej zawodnicy, którzy awansowali do strefy medalowej, zaboksują na swoim poziomie, na jakim naprawdę potrafią, to powinniśmy mieć dwa finały - powiedział nam w wieczornej rozmowie Zbigniew Raubo. Przypomnijmy, iż jutro o finał Młodzieżowych Mistrzostw Europy powalczą Sebastian Wiktorzak (-69kg), Konrad Kozłowski (-75kg) oraz Kamil Mroczkowski (+91kg).FURY DOSTANIE SWOJE RĘKAWICE

Tyson Fury (24-0, 18 KO) dostanie swoje preferowane rękawice na sobotnią walkę z Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO). Producent, firma Paffen, zapewnił, że odpowiedni komplet zostanie dostarczony na rules meeting, które odbędzie się po piątkowej ceremonii ważenia.WIDEO: MIKAELYAN vs ŻURAKOWSKI

Maciej Żurakowski (-91kg) był o pół minuty od medalu Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Ostatecznie jednak do półfinału tej imprezy awansował Artem Mikaelyan z Rosji. My zaś prezentujemy Wam teraz zapis wideo z tego pojedynku.
WIDEO: MROCZKOWSKI vs DUBOIS (+91kg)

Kamil Mroczkowski (+91kg) oraz Daniel Dubois błyskawicznie wygrali swoje walki w 1/8 finału Młodzieżowych Mistrzostw Europy, dlatego wszyscy zacierali ręce na ich pojedynek o wejście do strefy medalowej. Niestety zamiast wielkiego boksu skończyło się na "brudnym boksie", za co zresztą Anglik został zdyskwalifikowany w ostatnich sekundach. Zapraszamy Was do obejrzenia ich potyczki.