WALKA SPENCE JR-BARRERA ELIMINATOREM IBF W WADZE PÓŁŚREDNIEJ

Władze International Boxing Federation zdecydowały się nadać walce Errola Spence'a Jr (18-0, 15 KO) z Alejandro Barrerą (28-2, 18 KO) status eliminatora w kategorii półśredniej. Pas w tej dywizji dzierży obecnie Kell Brook (35-0, 24 KO).

Pojedynek Spence Jr-Barrera odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę na gali Premier Boxing Champions w Dallas. Zdecydowanym faworytem jest Spence Jr, w którym jego promotor Floyd Mayweather Jr widzi przyszłą gwiazdę boksu i swojego ewentualnego następcę na szczycie list P4P.

Zwycięzca sobotniej potyczki zmierzy się potem w ostatecznym eliminatorze z najwyżej rozstawionym pretendentem. Brook w tym czasie będzie musiał skrzyżować rękawice z Kanadyjczykiem Kevinem Bizierem (25-2, 17 KO). IBF nakazała już rozpoczęcie negocjacji w sprawie tego starcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 26-11-2015 16:48:52 
AutorKomentarza Data: 07-10-2015 13:04:02
W samej półśredniej świetnie zapowiada się Errol Spence Jr. Bardzo dobrze wyszkolony, bardzo dobre warunki, walczy efektownie, lubi wymiany. Może być gwiazdą i to taką, której nie będą musiały sprzyjać okoliczności z każdej strony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.