PROMOTOR GOŁOWKINA: JESTEŚMY ZAINTERESOWANI WALKĄ Z FROCHEM

Wraz z powrotem Carla Frocha (33-2, 24 KO) na ring wraca temat walki "Kobry" z Giennadijem Gołowkinem (34-0, 31 KO). Promotor Kazacha przyznał, że jest nią zainteresowany, ale piłeczka jest po stronie Anglika.

- Chętnie oczywiście przyjęlibyśmy taki pojedynek, o ile nie kolidowałoby to z planami "GGG", czyli unifikacją pasów w wadze średniej, co jest jego priorytetem. Jeżeli Carl zdecyduje się walczyć, starcie z "GGG" byłoby olbrzymim wydarzeniem. Z naszej strony jest to realistyczna opcja, ale nie możemy decydować za Carla. Decyzja należy do niego - stwierdził Tom Loeffler.

Froch od kilku miesięcy przebywa na emeryturze, jednak ostatnio zdradził, że ciągnie go do boksu i niebawem prawdopodobnie wróci na ring. Jako potencjalnego rywala wymienia czempiona IBF w kategorii super średniej Jamesa DeGale'a (21-1, 14 KO), jego promotor Eddie Hearn mówi z kolei właśnie o starciu z Gołowkinem. Szczegóły powrotu "Kobry", który wydaje się już nieunikniony, powinniśmy poznać wkrótce.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 15-11-2015 11:07:46 
Jeżeli Golovkin zrobi ta walke przed unifikacją wszystkich pasów w średniej to jego poprzednie tłumaczenia wzgledem walki z Wardem będą wygladały conajmniej dziwnie. Mam wielki szacunek do GGG i podziwiam go jako zawodnika ale posadzanie go o unikanie Warda zacznie być coraz bardziej sensowne.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 15-11-2015 11:50:01 
trashtalk
A dla mnie ciężko złapać się na grafik Warda jak walczy raz w roku:P
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 15-11-2015 12:17:23 
@rondobry

A dla mnie ciężko złapać się na grafik Warda jak walczy raz w roku:P

Słuszna uwaga:) ale pomijając już całe te zamieszanie z samym Ward'em i jego chęcią potyczki z GGG(prawdziwą lub nie), Golovkin sam siebie stawia w dwuznacznej pozycji. Z jednej strony gdy chodzi o Ward'a to na tą chwile absolutnie wyklucza mozliwość konfrontacji z nim tłumacząc to chęcią unifikacji wszystkich pasów czemu się nie dziwie. Jednak z drugiej strony w przypadku Frocha, który również wystepuje wage wyżej dopuszcza taką mozliwość. What the fuck?!
 Autor komentarza: samqualis
Data: 15-11-2015 12:58:33 
wkoncu cos ciekawego ale od zainteresowania do walki daleka droga
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 15-11-2015 13:48:01 
@trashtalk

Za walkę z Frochem Golovkin więcej zarobi. Ot, cały sekret :)
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 15-11-2015 14:24:09 
@Pyskatyy

Za walkę z Frochem Golovkin więcej zarobi. Ot, cały sekret :)

O tym to mogę się sam domyślić do tego ryzyko mniejsze. Ale chodzi mi w tym temacie, że GGG przez taką dwuznaczność sam sobie może popsuć wiarygodność i dać pole do popisu wszystkim tym którzy mówią że unika Warda.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 16-11-2015 07:57:18 
trashtalk

a moze poprostu GGG team wie ze Ward nawet jak zrobi limit(albo i nie zrobi) to w dniu walki i tak bedzie juz sporo ponad i bedzie zwyklym polciezkim a do tego nie gwarantuje widowiska
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.