KLICZKO: Z WIĘKSZYMI RYWALAMI BOKSUJĘ AGRESYWNIEJ

Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) to jeden z najwybitniejszych w historii mistrzów wszechwag, a przecież wciąż buduje swoją pozycję. Niektórzy zarzucają mu, że boksuje zbyt asekuracyjnie, lecz Ukrainiec przed spotkaniem z Tysonem Furym (24-0, 18 KO) uspokaja wszystkich. - W potyczkach z wysokimi rywalami zawsze walczę dużo agresywniej.

Do tego niezwykle interesującego pojedynku dojdzie za niespełna dwa tygodnie. Niektórzy spodziewają się nawet zmiany warty, choć na dobrą sprawę nie wiemy do końca, na co tak naprawdę stać angielskiego olbrzyma. Ale to właśnie sprawia, że ta konfrontacja przedstawia się tak ciekawie.

- Fury czuje się dobrze tylko wtedy, gdy atakuje. Gdy zostanie zraniony, powróci do podstaw. Może kombinować ze zmianami pozycji na mańkuta, jednak w boksie po otrzymaniu mocnego ciosu wraca się do korzeni i instynktownej walki. Ja na przykład mierząc się z wysokimi rywalami jestem dużo bardziej agresywny niż przeciwko niższym zawodnikom - analizuje Kliczko.

- W tym wypadku trudno było o sparingpartnerów. Zazwyczaj zapraszam do siebie na obóz najlepszych pięściarzy, lecz ciężko było znaleźć dużych zawodników, w dodatku boksujących w różnych płaszczyznach i pozycjach. Cieszę się natomiast, że spotkam się z kimś tak charyzmatycznym. Fury nie jest nudny w tym co robi i nie opowiada na konferencjach prasowych, jak to dziękuje za daną mu szansę. Słyszałem to wiele razy. Fajnie, że on robi takie zamieszanie i show wokół naszej walki, bo to czasem bardzo potrzebne - dodał Ukrainiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-11-2015 10:10:05 
Trochę nudne już te artykuły o Kliczko Vs Fury, chyba już wszystko zostało napisane i powiedziane w tym temacie, za 2 tyg wszyscy się dowiemy to co już jest oczywiste.
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 15-11-2015 10:37:39 
Po obejrzeniu "The Gloves are Off: Władymir Kliczko - Tyson Fury" będę mocno kibicował Furemu. Wcześniej chciałem, żeby Kliczko go ukarał, ale widząc ile fałszu jest w zawodniku z Ukrainy i jaki jest nieszczery będę trzymał kciuki za niespodziankę.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 15-11-2015 10:38:30 
Autor komentarza: teanshinData: 15-11-2015 10:10:05
Trochę nudne już te artykuły o Kliczko Vs Fury, chyba już wszystko zostało napisane i powiedziane w tym temacie, za 2 tyg wszyscy się dowiemy to co już jest oczywiste.

Właśnie nic nie jest oczywiste w tym pojedynku jest za dużo niewiadomych.-" Fury czuje się dobrze tylko wtedy, gdy atakuje. Gdy zostanie zraniony, powróci do podstaw. Może kombinować ze zmianami pozycji na mańkuta, jednak w boksie po otrzymaniu mocnego ciosu wraca się do korzeni i instynktownej walki. Ja na przykład mierząc się z wysokimi rywalami jestem dużo bardziej agresywny niż przeciwko niższym zawodnikom - analizuje Kliczko"

Zobaczymy czy Kliczko jak dostanie jakiś mocniejszy cios czy sam nie wróci do podstaw on nigdy nie lubił przyjmować ciosów a jego największą bolączką nie jest słaba szczęka tylko strach przed otrzymaniem ciosu.
 Autor komentarza: tolek78
Data: 15-11-2015 10:40:37 
Autor komentarza: SpartacusData: 15-11-2015 10:37:39
Po obejrzeniu "The Gloves are Off: Władymir Kliczko - Tyson Fury" będę mocno kibicował Furemu. Wcześniej chciałem, żeby Kliczko go ukarał, ale widząc ile fałszu jest w zawodniku z Ukrainy i jaki jest nieszczery będę trzymał kciuki za niespodziankę.

Masz link do tego filmu??? ja od dawna wiedziałem że Kliczko jest fałszywy i tylko gra takiego dobrego,Fury to jest wariat ale w pozytywnym słowa znaczeniu
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 15-11-2015 10:43:44 
No cóż, nic nowego RoboWład nie powiedział, z dużymi boksuje agresywniej, bo i zazwyczaj są oni bardziej niebezpieczni (przynajmniej teoretycznie, bo nie można powiedzieć że Wach był bardziej niebezpieczny od Povietkina czy Haye'a ), do tego nie może ich zaklinczować jak niższych rywali, a do tego są przynajmniej teoretycznie łatwiejsi do trafienia, jak Wach, który wszystko zbierał jak leci.
Z Thompsonem też walczył agresywniej, i zapewne tak samo będzie z Furym, tyle że, no właśnie...
Nie wiemy na co do końca stać Furego, na pewno jest bardzo ruchliwy jak na olbrzyma, i do tego w ostatnim czasie naprawdę się rozwinął, wcześniej 4 lata temu ze 120 kg Chisorą momentami pływał, a Derecka chyba 108 kg rozbił, i to bawiąc się z nim, i wg mnie wyraźnie go oszczędzając...
Inna sprawa że to był już rozbity Dereck, i ten z walk z Heleniusem czy Kliczką, dałby na pewno dużo cięższą drugą walkę z Furym, ale nie ma co gdybać...

Fury nie jest puncherem, ale też nie głaszcze, szanse jednak oceniam nisko, właśnie ze względu na brak pojedynczego, atomowego ciosu jak Wilder, Joshua, i z racji jego mocno podejrzanej szczęki...
Bo gdyby miał szczękę jak nasz Wiking, to przy jego pozostałych atutach, miałby dużo większą szansę na wygraną, a tak to jak wyłapie prawego gonga, to czarno to widzę, bo już może się nie zebrać tak łatwo z desek jak po ciosie od USS...

Niemniej już teraz widać, że prawdopodobnie zrobił formę życia, fizycznie prezentuje się świetnie, oby tylko nie pękł psychicznie już w szatni, lub w ringu widząc jak zawsze groźną minę Włada i Vita, a jeśli nawet , to niech go to dodatkowo zmotywuje...

Ta walka da nam też odpowiedź, czy Kliczkę stać jeszcze na wygraną z Wilderem i Joshuą.
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 15-11-2015 10:45:42 
Tam mam wrażenie, że już całe te ich gadanie idzie o kant dupy rozbić. Im więcej takiego rozmieniania się na drobne w promocji, tym większe rozczarowanie po nudnej walce.
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 15-11-2015 10:47:42 
tolek78, trzymaj : https://www.youtube.com/watch?v=MQ9wtdw5I4s

Tylko pytanie, czy to nie jest to "stare" jeszcze nie wyemitowane chyba do tej pory ?
Bo mam wrażenie, że to jest na dzień,dwa przed ogłoszeniem "kontuzji" przez Kliczkę...
Po tym, co Fury mówi w pewnym momencie, że jedyne o co go prosi, to żeby pojawił się na walce.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 15-11-2015 10:48:06 
Hmmm nie mogę sie docewkać walki jeszcze tylko 13 dni.Oby Polsat stanoł na wysokosci zadania i wykupił transmisję! bo bedą emocje przed w czasie i po walce.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 15-11-2015 10:50:25 
Wład robi się coraz bardziej arogancki i pyszałkowaty. Oczywiście ma do tego prawo, ale ja zdecydowanie wolę ludzi skromnych. Daleko mu do klasy Golovkina. Podejrzewam, że taka postawa u Władimira wskazuje, że trochę jednak puszczają mu nerwy.
 Autor komentarza: NATHAN
Data: 15-11-2015 10:51:18 
I jeszcze jedna rzecz : NIKT jeszcze nie wygrał z Władem na punkty, ani nawet nie był bliski tego, a już w ogóle w Niemczech...
Dlatego szansą dla Furego jest tylko KO/TKO, a to jednak ciężko mi sobie wyobrazić...
Jedyna szansa Furego wg mnie, to kontuzja Ukraińca...
 Autor komentarza: tolek78
Data: 15-11-2015 10:55:22 
Autor komentarza: NATHANData: 15-11-2015 10:47:42
tolek78, trzymaj : https://www.youtube.com/watch?v=MQ9wtdw5I4s

Dzięki:)
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 15-11-2015 11:09:24 
to nie wieże , zawodnik ma dziękować kliczce za danie mu szanse? jakim trzeba być klaunem żeby tak do niego powiedzieć. Jak słysząc podziękowania na konfrontacji kliczko wie ze jego przyszły przeciwnik nie ma woli zwycięstwa, to jest potwierdzieniem tego ze jego przeciwnicy są z niższej półki jedynie Jennings pokazał chart ducha i postawił wysoko wawieszoną popszeczke a nie wygrał z ukraińcem tylko dlatego ze nie potrafił wykorzystać przewagi w zasięgu ramion robiąc go do jednej bramki jebem w stylu alego;]
 Autor komentarza: andrev1331
Data: 15-11-2015 11:16:31 
Fury strasznie dużo kłapie chyba żeby samemu sobie za wszelką cenę wmówić , że może wygrać a jak wyjdzie na ring
i zobaczy z kim stanął do walki to po pierwszym gongu od Włada będzie szukał we łbie odpowiedzi co to jest obrona , albo swojego stroju supermena do pomocy.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 14:57:09 
Po obejrzeniu "The Gloves are Off: Władymir Kliczko - Tyson Fury" będę mocno kibicował Furemu. Wcześniej chciałem, żeby Kliczko go ukarał, ale widząc ile fałszu jest w zawodniku z Ukrainy i jaki jest nieszczery będę trzymał kciuki za niespodziankę.u mnie to samo - wlad w zyciu prywatnym to musi byc najnudniejszy facet na swiecie - ZERO SPONTANU

GLOVES OFF - pokazalo ze ta inteligencja wlada jest po prostu sztuczna i gosciu nie wiem co ma poweidziec jak sie go troche inteligentnie "poskromi"


jego odpowiedz napytanie furyego ktory z przeciwnikow wlada pokonalby go "haye" - byla troche zenujaca

fajnie jak go tyson po tym wysmial "your biggest win" :D
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 14:58:02 
https://www.youtube.com/watch?v=MQ9wtdw5I4s
 Autor komentarza: magic19
Data: 15-11-2015 17:20:10 
Legia
Właśnie jestem zdziwiony,że nie ma nic na ten temat,żadnego artykułu.Pozytywnie mnie zaskoczył Tyson co do taktyki na Włada,którą przedstawił jeśli dałby radę zamienić te słowa w czyny może być ciekawie:)zrobić to będzie już trudniej ale Fury z konferencji z Fury z gloves off dwie różne osoby:)Myślałem,że zacznie sypać te swoje dyrdymały a tu całkiem sensowna gadka na temat boksu wow!
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 15-11-2015 18:39:46 
Wiedziałem, że Kliczko to hipokryta i tylko na pokaz kulturalny człowiek. To jak się zachowywał na przeciwko Furego, słabe to było. Tyson natomiast dużo u mnie zyskał. Będę mu kibicował, nie ważne, że z promocją moim zdaniem przesadził i wcale nie musiał się tak ośmieszać, gdyż to błyskotliwy i całkiem inteligentny człowiek, potrafiący odpowiadać spontanicznie i na luzie. Kliczko działa według jakiegoś schematu ustalonego przez speców od pijaru. Fałszywość aż się z niego wylewała. Całkowite przeciwieństwo Vita.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 19:21:13 
Lol o czym wy piszecie panowie?
Wład był w tej rozmowie niekulturalny? Zły? Pokazał prawdziwą twarz xD
Chyba naprawdę na siłę szukaliście jakiegoś powodu by móc stwierdzić że należy kibicować Tysonowi bo nie widziałem tam żadnej odkrywczej sytuacji czy zachowania.
Co prawda Tyson tymi swoimi gadkami musiał ostro działać na nerwy Władowi bo to było widać ale litości.
Całkowite przeciwieństwo Vita? xD

Co w jeszcze wymyślicie.
 Autor komentarza: CompanyOfBoks
Data: 15-11-2015 20:08:08 
BlackDog

Dokładnie już mi się rzygać chce od ich komentarzy.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 15-11-2015 20:23:35 
Pierdolicie jak potłuczeni z tym zachowaniem Włada to Fury robi z siebie debila pajaca i ciągle prowokuję i obraża Włada a to że sie spokojnie zachowywał podczas nagrania to inna sprawa
 Autor komentarza: tolek78
Data: 15-11-2015 20:25:36 
Od dawna próbuję tłumaczyć userom łykającym wszystko jak młode pelikany że Fury tak naprawdę jest bardzo inteligentnym człowiekiem a pajacuje pod publiczkę.Niestety można tłumaczyć a barany i tak tego do wiadomości nie przyjmą
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 21:05:58 
Tolek od jak dawna? Pierwszy lepszy przykład z 2014 gdzie jakoś nie odbierasz Tysona tak jak to wygląda teraz...


http://www.bokser.org/content/2014/11/24/231957/index.jsp

Zastanawiam się ile udziału w tej nagłej zmianie w postrzeganiu Tysona ma fakt że walczy z "ulubieńcem" publiczności....
 Autor komentarza: tolek78
Data: 15-11-2015 21:08:22 
Autor komentarza: BlackDogData: 15-11-2015 21:05:58
Tolek od jak dawna? Pierwszy lepszy przykład z 2014 gdzie jakoś nie odbierasz Tysona tak jak to wygląda teraz...


http://www.bokser.org/content/2014/11/24/231957/index.jsp

Zastanawiam się ile udziału w tej nagłej zmianie w postrzeganiu Tysona ma fakt że walczy z "ulubieńcem" publiczności....

Tak kiedyś myślałem podobnie jak większość dopóki nie zacząłem zagłebiać bardziej tematu oglądając i czytając Taysona wywiadów
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 21:24:30 
Tu przecież nie trzeba nic zgłębiać. Trudno myśleć że Tyson myśli to wszystko na poważnie.
Dla mnie jednak sympatyzowanie z tym jego "ordynarnym" stylem jest co najmniej dziwne. Pamiętam że jak Cunn go położył na deski aż podskoczyłem z radości. Zresztą tamta walka to był pokaz tandetnego grania na braku szacunku do rywala do ostatniego momentu. Przed którąś z rund (chyba właśnie po 1) po gongu odepchnął Cunna zadowolony z siebie ...

100 razy wolę sztuczny szacunek niż brak w jego okazywaniu na każdym kroku.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 21:33:25 
dla mnie w ringu wlad dalej jest faworytem ale to gloves off pokazalo jednak jeszcze troszke wiecej niz reszta wywiadow i filmikow o wladimirze......wedlug mnei jest strsznei sztuczna osoba a takich po prostu nie bardzo lubie - moze nie ze ich nie lubie ale nie kibuicuje im tylko zwykle przeciwnikom
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 15-11-2015 21:33:40 
BlackDog

I tu się różnimy. Ja akurat bardziej lubię takich wariatów jak Fury niż zakłamanych czy fałszywych jak Wład, ale to już kwestia osobistych sympatii.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 21:35:32 
blackdog

ja nie pisalem ze wlad byl niekulturalny lub jakos "zly" - napisalem tylko ze byl straszliwie sztuczny - majac sie za inteligenta (podkreslajac to ze jest terapeuta i uleczy furyego - ktory fajnie wytlumaczyl kiedy robi show a kiedy jest konkretny) nie potrafil merytorycznei zareagowac na wypowiedzi wywazonego furyego - i tu nie chodzi mi o historyjke z sauna
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 21:36:45 
fury naprawde nie jest glupi - powiem nawet ze podejrzewam ze ma wysokie IQ
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 21:55:42 
Ale dlaczego Władimir jest zakłamany i fałszywy? xD To jest pytanie na które chciałbym znać odpowiedź? Bo przyjął postawę ułożonego poważnego "miłego" poza ringiem faceta a tak naprawdę tylko czeka aż wyłączą kamery i zacznie wyklinać i pluć w gęby??

Ja nie oceniam tego co mi się wydaje tylko to co widzę! A widzę że Tyson nie szanuje nikogo choć często są to osoby którym mógłby buty czyścić. Jak mam lubić takiego gościa? Nawet jeśli to gra na zdobycie popularności i rozgłosu to ma swoją drugą stronę i jak widzę jak nie szanuje przeciwników itd zaczynam automatycznie życzyć mu wpierdzielu xD

Jak wygląda Władimir w wywiadach wiemy nie od tego filmiku tylko od zawsze. Stonowany, pewny siebie ale z szacunkiem do rywali itd.
Legia.
Np rozbawiło cię to że Haye został podany jako przykładowy pogromca Tysona. A co w tym śmiesznego? Jeszcze jakiś czas temu 90% orga stawiało na nokaut na Tysonie przez Davida i były to często osoby które dziś widzą w Tysonie faworyta z Władem... Coś się zmieniło?
Moim zdaniem Tyson jakoś wyjątkowo nie zagiął Władka. Bardziej rzekłbym że go wkurwił i to solidnie bo podważył całą jego osobę robiąc z niego kogoś beznadziejnego kto nic nie osiągnął. Podważył wszystko. Czy poprze to w ringu? To już zupełnie inne pytanie.

To że Fury nie jest głupi wiem doskonale bo jeśli ktoś może pisać o bronieniu Tysona przed negatywnymi opiniami od zawsze to ja jestem taką osobą. Ba broniłem też zawsze tego że bardzo dobry z niego bokser.
Po prostu trochę mnie śmieszy zmiana u ludzi.

Nie lubię braku szacunku i cwaniakowania. Ta fighterka najlepsza zachowywała się tragicznie na ważeniu i tuż przed samą walką również i przyznam szczerze że oglądając powtórkę miałem PRZEOGROMNĄ satysfakcję z tego jaki dostała łomot. Może nauczy ją to szacunku.
A Tyson? Nie osiągnął jeszcze nic a potrafi podsumować kariery takich gości jak Władimir w słowach które można streścić na zasadzie jesteś nic nie wart.
Życzę mu za to wpierdzielu i choć są szanse że Fury wygra liczę że dostanie solidną lekcję boksu.
 Autor komentarza: magic19
Data: 15-11-2015 22:00:15 
ja osobiście uwielbiam boks kibicuje niektórym bardziej niektórym mniej ale nie podchodzę aż tak bardzo emocjonalnie jak dużo osób na tym portalu,czasami bronią niektórych bokserów jak własne dzieci:) a innych nienawidzą jak największych swoich wrogów:).Ogólnie uwielbiam niespodzianki jak np:wczoraj z Rondą.Trzeba przyznać,że w tym the gloves are off merytorycznie Fury wypadł bardzo dobrze,przerósł Kliczkę o głowę:) ale trzeba jeszcze pokazać to w ringu co nie będzie już takie proste.Dalej dla mnie faworytem w tej walce jest Kliczko co nie oznacza,że nie jestem w stanie wyobrazić sobie wygranej Tysona.
Co najbardziej mi się nie podobało u Włada w tym ich spotkaniu to,że strasznie biło od niego pychą tak przynajmniej ja go odbierałem,wszyscy wiemy i nie można zaprzeczyć,że zasłużenie tyle lat panuje w HW ale ta jego pycha nie bardzo za nim przemawiała i nie chodzi mi o to aby siedział tam ze spuszczoną głowa ale jakoś mi się to nie podobało.
 Autor komentarza: magic19
Data: 15-11-2015 22:25:54 
BlackDog
Znam dobrze angielski(przynajmniej tak mi się wydaje):)szczególnie angielski czy irlandzki dialekt z uwagi,że długo przebywałem na wyspach i z jednym się z Tobą nie mogę zgodzić w którym momencie Tyson podważył cała jego osobę robiąc z niego kogoś beznadziejnego kto nic nie osiągnął i podważył wszystko? wręcz przeciwnie wiele razy podkreślił,że jest zasłużonym mistrzem HW i wspaniałym atletą wytknął mu błędy jakie popełnia w ringu i wiek ale wszystko w bardzo ale to bardzo kulturalny sposób i to go mogło wkurwić bo było widać,że Wład w pewnym momencie się zagotował.Moim zdaniem Kliczko spodziewał się pajacowania ze strony Tysona a jego spokój i merytoryczne wypowiedzi na temat boksu wybiły go całkowicie z toru to tylko moja opinia:) przynajmniej ja to tak odebrałem
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 22:43:54 
nie, nie chodzi o to ze byl spokojny - chodzi o to ze byl sztuczny - zero jakichkolwiek kreatywnych wypowiedzi ze swojej strony
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 22:44:15 
To jak Tyson postrzega Władimira samo w sobie świadczy o tym że nie ma (lub udaje na potrzeby promocji) do jego i jego dokonań szacunku.
Co z tego że powie że Władimir to wielki mistrz i atleta jak zaraz doda że nikogo nie pokonał, bazuje na 3 prostych ruchach wszyscy których pokonał to cieniasy itd.
Nie dostrzega przy tym lub tak gra że te proste ruchy są doprowadzone do takiej perfekcji że od 10 lat nikt nie może sobie z nimi poradzić itd.

Tyson podważył tym występem całą osobę Włada od stóp do głów sugerując to w co część tu chce wierzyć to znaczy że Władimir to sztucznie inteligentny produkt który jest jak wspaniały na pokaz a tak naprawdę nic szczególnego sobą nie reprezentuje i nic szczególnego nie osiągnął.
Rzeczywiście Wład się zagotował bo zdyskredytował go i zrobił z niego "przeciętniaka" a przecież Wład osiągnął tyle co prawdopodobnie cały klan Furych razem nie osiągnie (to się jeszcze okaże) a tu mu jakiś gość wyjeżdża z tym że wszystko co sobą reprezentuje jest nie tyle nic nie warte co niezbyt spektakularne.

Wytknął mu wiek, wytknął mu to że mówienie językami nie jest czymś co imponuje, wytknął mu to jak wygląda i się prezentuje to jak się zachowuje itd.
To tak jakby ktoś podsumował wszystko co robisz jako twoje wady. Przecież Wład nawet jak jest sztuczny w jakiś sposób się z tym sposobem bycia identyfikuje a tu mu przychodzi nieokiełznany szaleniec i wszystko co osiągnął podważa i stawia w złym świetle.

Myślę że było widać że Władimira zwyczajnie się Tysonowi udało wkurwić. Czy to dobrze? Zobaczymy.

Ja to tak widzę. Ale trzeba pamiętać że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie widzę tej deklasacji sztucznego Włada. Podobnie wyglądało spotkanie w podobnym programie z Hayem. Tam też Włąd wyglądał niemal identycznie z tego co pamiętam.
Tyle.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 22:44:45 
magic

dokladnie, tyson fajnie wytlumaczyl na czym polega klasa kliczki i nie wyrazal sie o nim ponizajaco......
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 15-11-2015 22:45:57 
blackdog

ale ja nie pisalem o ogolnym zdaniu uzytownikow orga tylko o moich przemysleniach co do tego
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 22:51:24 
Spoko. Ale co było w tym żenującego? Bo tego nie rozumiem.

W każdym razie Tyson potrafi zdominować wywiady, konferencje itd. Sam Haye wyglądał przy nim na zmieszanego. Zobaczymy jak przełoży to na walkę w ringu bo tak jak zawsze powtarzam im więcej gadasz robiąc tym samym nadzieję ludziom itd tym większa fala krytyki spadnie na Ciebie w razie niepowodzenia.
Tyson może stać się kimś wielkim a jednocześnie może stać się pośmiewiskiem.

Pozdro.
 Autor komentarza: magic19
Data: 15-11-2015 23:05:03 
BlackDog
Akurat z tym,że ostatnio to co prezentuje Wład jest niezbyt spektakularne ciężko się nie zgodzić:)
Kiedyś czekałem na walki Władka ale chyba się ze mną zgodzisz,że z roku na rok jego walki sa coraz mniej spektakularne i przewidywalne niektórzy powiedzą nudne:)może Fury go tak wkurwił,że w końcu po latach zobaczymy prawdziwą wojnę:)na to czekam.
 Autor komentarza: Arabian
Data: 15-11-2015 23:06:17 
O to chodzi Blackdog tyson uprawia tu hazard jeśli się uda wygrana bedzie ogromna.czy to rozproszenie zadziała na wlada też w ringu to się okaże.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 15-11-2015 23:14:33 
Walka z Pulevem była kapitalna. Z Jenningsem trochę słabo wypadł ale wydaje mi się że z Bryantem ciężko wypaść w ofensywie naprawdę spektakularnie (zobaczymy jak to się uda Ortizowi ostatnio wychwalanemu pod niebiosa).
Zobaczymy jak będzie teraz. Przeciwnik jest bardzo wymagający więc i warunki na stworzenie dobrego widowiska powinny być.
A obaj mają sporo do udowodnienia w tej walce.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 15-11-2015 23:57:35 
Jakby ktoś mi powiedział, że od zbawienia dzieli go tylko pobicie mnie, to bym się poważnie zaniepokoił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.