Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-10

 

FONFARA: CHCĘ WALCZYĆ W POLSCE NA PRZEŁOMIE 2016/17

Po raz drugi w tym roku Andrzej Fonfara (28-3, 16 KO) przyjechał do Polski. Spotkaliśmy się z nim w Warszawie i zapytaliśmy, kiedy możemy spodziewać się jego wyczekiwanego występu na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. - Myślę, że to będzie w końcówce 2016 roku lub na początku 2017 - powiedział "Polski Książę", który wkrótce ma ponownie zaboksować o tytuł mistrza świata wagi półciężkiej.MARGARITO: DZIEWCZYNKA COTTO BOI SIĘ ZE MNĄ WALCZYĆ

Antonio Margarito (38-8, 27 KO) nie odpuszcza. Szykujący się do powrotu na ring Meksykanin próbuje sprowokować Miguela Cotto (40-4, 33 KO), aby Portorykańczyk zgodził się po raz trzeci stanąć z nim w szranki. Podkreśla, że od czasu ich ostatniej walki wiele się nie zmieniło, a Cotto wciąż "bije jak dziewczynka".
WŁODARCZYK-SZUMENOW 18 GRUDNIA NA ANTENIE SPIKE TV

Skoro pisze o tym jak zwykle dobrze poinformowany Dan Rafael z ESPN, to musi to być już praktycznie pewna sprawa. Tak oto Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) stanie przed szansą zaboksowania o tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej organizacji WBA w wersji tymczasowej 18 grudnia podczas gali w Palms Casino Resort w Las Vegas.

TONY BELLEW KIEDYŚ POKONAŁ SZPILKĘ, TERAZ POWALCZY Z MASTERNAKIEM

Jak już zapewne wiecie, 12 grudnia podczas wielkiej gali w Londynie naprzeciw Mateusza Masternaka (36-3, 26 KO) stanie waleczny Tony Bellew (25-2-1, 16 KO). Przeciętny kibic zna doskonale jego karierę zawodową, wygrane nad Ovillem McKenziem, Edisonem Mirandą, Isaacem Chilembą, Walery Brudowem czy Nathanem Cleverlym. Ale tym razem postanowiłem Wam przedstawić jego osiągnięcia w boksie olimpijskim.