Archiwum wiadomości z dnia: 2015-11-01

 


FOTORELACJA: MARIUSZ WACH KRĘCI MATERIAŁY PROMOCYJNE

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) od czwartkowego poranka jest już w Rosji, gdzie wziął udział w kilku projektach związanych z promocją jego środowej potyczki z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). Z naszym olbrzymem między innymi kręcono filmiki reklamowe. Teraz prezentujemy Wam fotorelację, a wkrótce pokażemy również urywki filmu.AMIR KHAN RÓWNIEŻ CHĘTNIE ZABOKSOWAŁBY NA IGRZYSKACH

Kontrowersyjna decyzja o pozwoleniu zawodowcom na rywalizowanie na igrzyskach olimpijskich podzieliła środowisko pięściarskie. Jedni, jak Roy Jones Jr, są stanowczo przeciwni, stwierdzając, że to absurd, aby ktoś taki jak np. Władimir Kliczko boksował z nastolatkami. Inni, jak właśnie Ukrainiec, są za. Do tego drugiego grona dołącza też Amir Khan (31-3, 19 KO).

WACH-POWIETKIN OD KUCHNI: MARIUSZ KRĘCI REKLAMÓWKĘ DLA TV

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) obóz przygotowawczy ma już za sobą, ale to nie znaczy, że w Rosji tylko próżnuje i czeka na termin walki. Bo zanim do niej dojdzie, polski obóz czeka jeszcze sporo obowiązków. Jak choćby nakręcenie reklamówki dla telewizji. Materiał "od kuchni" - Wach w rosyjskiej TV. Pojedynek z faworyzowanym Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO) już za trzy dni!