WÓDKA CZY WHISKY? JONES JR PRZECHODZI TEST NA ROSJANINA

Roy Jones Jr (62-8, 45 KO) od kilku dni posiada rosyjski paszport, dlatego tamtejsze media postanowiły sprawdzić, jak bardzo słynny Amerykanin identyfikuje się z nową ojczyzną.

Jedno z podstawowych pytań brzmiało krótko: wódka czy whisky? Jako wciąż czynny sportowiec 46-latek stroni od alkoholu, ale jak już przepłukuje gardło, to bardziej na sposób rosyjski. - Wybieram wódkę, bo whisky w życiu nie próbowałem - przyznał.

Rosja nieco bliższa jest mu też pod względem militarnym. Jones stwierdził, że zawsze wybrałby karabin Kałasznikowa zamiast M-16. - AK-47 to najlepsza broń - powiedział.

Najważniejsze pytanie pozostaje jednak bez odpowiedzi: Barack Obama czy Władimir Putin? - To najtrudniejszy wybór. Obaj są wspaniałymi facetami. Lubię Obamę, bo gra w koszykówkę i angażuje się w sport. Z drugiej strony Putinowi bliskie są sztuki walki. Obaj zajmują się moimi ulubionymi sportami, więc nie mogę wybrać żadnego z nich - oznajmił.

Jones, który stwierdził ostatnio, że próbuje zbudować pomost pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Rosją, 12 grudnia w Moskwie stoczy walkę z Enzo Maccarinellim (40-7, 32 KO). Będzie to prawdopodobnie ostatni występ w jego bokserskiej karierze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 31-10-2015 14:52:12 
Wiem,że spamuje ale zapytam jeszcze raz:

Panowie obstawia ktoś walki w STSie? mam pytanie
 Autor komentarza: Moderator
Data: 31-10-2015 15:43:37 
MM

Ja obstawiam.
 Autor komentarza: pasozyd
Data: 31-10-2015 15:50:13 
lizania dupy ciag dalszy
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 31-10-2015 15:56:53 
@ Moderator

Załóżmy,że obstawiłem walkę ale jednak się nie odbyła,co w takim przypadku kiedy reszta zdarzeń jest trafiona?
 Autor komentarza: Moderator
Data: 31-10-2015 15:59:45 
MM

"§ 11
ZWROT STAWKI

Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia.
W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1 a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce. "


Jak walka się nie odbyła to po prostu znika z kuponu. Zarobisz mniej, no ale zarobisz.
 Autor komentarza: MarshallMathers
Data: 31-10-2015 16:11:13 
@ Moderator

Dzięki wielkie,czytałem regulamin ale to musiałem przeoczyć,wczoraj obstawiłem a dziś rano na wynikach nie było tej walki chociaż inna z tej samej gali się odbyła,nawet boxrec nie podał wyniku,może troszkę mniej zarobię ale Scott dobrze podciągnął mi kupon do góry :)
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 31-10-2015 16:40:57 
Amerykański kredyt, czy putinowska herbatka? Który ze sposobów rozwiązywania problemów jest ci bliższy?
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 31-10-2015 20:41:36 
Roy Jones Junior jako czynny bokser robi z siebie cyrkowca. Dobra - jego sprawa.
Tylko czemu w tym całym cyrku bierze udział tak wiele osób, a jeszcze bardziej czemu zajmują się tym strony bokserskie? Kogo obchodzą jakieś testy Jonesa na Rosjanina i odpowiedzi?
No przecież to już kpina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.