Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-28

 


ALEXANDER BRAND RYWALEM ANDRE WARDA

Andre Ward (28-0, 15 KO) zaboksuje 21 listopada na gali Cotto-Canelo w Las Vegas i wie już nawet konkretnie z kim. Jego rywalem będzie ostatecznie Alexander Brand (24-1, 19 KO), który przegrał dotąd tylko z Badou Jackiem, przy czym uległ aktualnemu championowi organizacji WBC stosunkiem głosów dwa do jednego.
PACQUIAO: NEGOCJUJEMY Z MAYWEATHEREM

Manny Pacquiao (57-6-2, 38 KO) znowu zmienił zdanie. Jakiś czas temu Filipińczyk stwierdził, że prowadzi rozmowy z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) w sprawie walki rewanżowej, potem temu zaprzeczył, a we wtorek raz jeszcze oznajmił, że negocjacje trwają.

GŁOWACKI BĘDZIE MÓGŁ STOCZYĆ DOBROWOLNĄ OBRONĘ TYTUŁU

Mamy czasem zastrzeżenia co do etyki pracy Andrzeja Wasilewskiego, ale jedno trzeba mu oddać - jak nikt inny na polskim podwórku potrafi zadbać o interesy swojego zawodnika w relacjach z federacjami. Dziś dowiedzieliśmy się, że protesty Marco Hucka (38-3-1, 26 KO) zostały odrzucone, dzięki czemu Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO) będzie mógł w pierwszej obronie tytułu mistrza świata organizacji WBO kategorii cruiser stoczyć walkę z wybranym przez siebie rywalem.PÓŁMETEK OTWARTEGO MAŁOPOLSKIEGO GRAND PRIX 2015

7 listopada dotrzemy z naszymi kamerami na półmetek otwartego, małopolskiego Grand Prix. Tym razem zawodnicy zagoszczą w Koniuszy. Hala Sportowa przy tamtejszej Szkole Podstawowej wypełni się wojowniczymi, młodymi charakterami - prezentując tym samych emocjonujące i ciekawe pojedynki. Dodatkową atrakcję stanowić będzie spotkanie oko w oko z Mariuszem Wachem. Informacje w rozwinięciu.