Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-24

 
GRABOWSKI: BĘDZIEMY DALEJ WERYFIKOWAĆ ZAWODNIKÓW

- Od początku powtarzam, że słowem determinującym moją pracę w boksie jest weryfikacja - mówi po wczorajszej gali w Białymstoku Mariusz Grabowski. W walce wieczoru boksujący dla jego grupy Michał Gerlecki (11-1, 6 KO) przegrał w ostatnich sekundach przed czasem z cenionym Geardem Ajetoviciem (27-14-1, 12 KO).
MMP 2015: POZNALIŚMY ZŁOTYCH MEDALISTÓW!

Za nami Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Rozdano złote medale oraz nagrody indywidualne. Za najlepszego pięściarza turnieju uznano miejscowego Igora Jakubowskiego, naszego lidera w wadze ciężkiej. Najlepiej wyszkolonym technicznie bokserem wybrano Kamila Gardzielika, mistrza kategorii średniej.


GŁAZKOW JUŻ WYJECHAŁ, WACH NA FINISZU PRZYGOTOWAŃ

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) w środę późnym wieczorem stoczył siedem rund sparingu, z czego trzy z Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO). Świetny Ukrainiec dzień później wyjechał z Zakopanego do Białegostoku, tam wczoraj obejrzał galę, a dziś wrócił do siebie. A Mariusz? Wczoraj stoczył już luźniejszy sparing z Rogerem Hryniukiem i dziś przenosi się do Krakowa.


MMP 2015: ZESTAWIENIE PAR POJEDYNKÓW FINAŁOWYCH

Dziś wieczorem w Koninie zobaczymy dziesięć starć o miano najlepszego młodzieżowca w każdej olimpijskiej kategorii wagowej za rok 2015. Kibice boksu mogą uczestniczyć w tym wydarzeniu od godziny 18:00, aby na własne oczy sprawdzić postępy przyszłości pięściarskiej Polski. Zestawienie walk w rozwinięciu.


JENNINGS I ORTIZ PEWNI SWEGO

Informowaliśmy już Was o bardzo ciekawej konfrontacji w wadze ciężkiej pomiędzy Bryantem Jenningsem (19-1, 10 KO) a Luisem Ortizem (23-0, 20 KO). Jak można było się spodziewać, obaj zawodnicy w swoich wypowiedziach wydają się być pewni swego i zapowiadają swoje wygrane. Pojedynek odbędzie się 19 grudnia na antenie stacji HBO na dystansie dwunastu rund, bowiem w stawce będzie należący do Kubańczyka pas WBA w wersji tymczasowej.